بازگشت داور جنجالی: مراقب کارت‌های لاهوز باشید!

اما امروز مشخص شد که تعلیق اعلام‌نشده لاهوز به پایان رسیده است. کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا امروز فهرست داوران هفته هجدهم لالیگا را اعلام کرد و در این لیست نام ماتئو لاهوز به چشم می‌خورد.

لاهوز از بازی بارسا و اسپانیول می‌توانست در سه بازی قضاوت کند (دو هفته لالیگا و یک بازی در جام حذفی) اما او این سه مسابقه ممکن را از دست داد. حالا که جریمه این داور جنجالی به پایان رسیده، نام او برای قضاوت دیدار رایو وایه‌کانو و سوسیداد در هفته هجدهم لالیگا اعلام شده است.

1788555منبع

بعد از داوری جنجالی لاهوز در دربی کاتالونیا بین بارسا و اسپانیول که روز 31 دسامبر برگزار شد، او تا امروز در بازی دیگری سوت نزده است. رسانه‌های اسپانیایی از این غیبت ماتئو لاهوز با عنوان “تعلیق موقت” یاد می‌کردند. لاهوز در دیدار بارسا و اسپانیول در هفته پانزدهم لالیگا شانزده کارت زرد به بازیکنان دو تیم نشان داد و دو بازیکن را اخراج کرد.

1793219

به گزارش “ورزش سه”، ماتئو لاهوز که در جام جهانی با قضاوتی جنجالی در دیدار آرژانتین و هلند با انتقادهایی گسترده مواجه شد، در بازگشت به کشورش بار دیگر جنجالی ظاهر شد.


کد خبر : 1865641 |
29 دی 1401 ساعت 20:39 |
12.9K بازدید |

0
دیدگاه


ماتئو لاهوز، داور جنجالی اسپانیایی، که مدتی بود در این کشور قضاوت نمی‌کرد، بار دیگر به لالیگا بازگشته و در هفته هجدهم این لیگ دیدار رایو وایه‌کانو و سوسیداد را سوت خواهد زد.

بازگشت داور جنجالی: مراقب کارت‌های لاهوز باشید!