بازگشت صنایع هرمزگان به لیگ برتر بسکتبال

صنابع هرمزگان طی هشت هفته گذشته لیگ برتر بسکتبال متحمل ۵ باخت شده و با ۲ برد و ۹ امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد.منبع


کد خبر : 1855861 |
06 آذر 1401 ساعت 12:29 |
19 بازدید |

0
دیدگاه

صنایع هرمزگان یکی از ۱۲ تیم شرکت کننده در این فصل از مسابقات است. این تیم دیدار هفته گذشته خود مقابل مهرام را به دلیل مسائل مالی برگزار نکرد و به همین دلیل متحمل باخت فنی ۲۰ به صفر شد.

شاید به همین دلیل است که مربیان این تیم، بازیکنان شان را قانع کرده اند که دیدار پیش رو برگزار کنند به این امید که مشکلات موجود هر چه زودتر مرتفع شود. این دیدار فردا در چارچوب هفته نهم لیگ برتر بسکتبال و مقابل مس کرمان برگزار می شود. هرمزگانی ها میزبان این دیدار هستند.

همین مسئله در مورد دیدار روز دوشنبه این تیم و در کل ادامه حضورش در رقابت ها ابهاماتی ایجاد کرد به خصوص که در صورت تکرار غیبت و ثبت دومین باخت فنی،صنایع هرمزگان از جدول مسابقات کنار گذاشته می شود.


تیم صنایع هرمزگان که هفته گذشته از برگزاری دیدار خود در لیگ برتر بسکتبال امتناع کرد، از فردا بازگشت دوباره‌ای به این رقابت‌ها خواهد داشت.

بازگشت صنایع هرمزگان به لیگ برتر بسکتبال

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، لیگ برتر بسکتبال در حالی روز دوشنبه وارد هفته نهم می شود که در مورد صنایع هرمزگان و برگزاری دیدار این تیم در این هفته از رقابت ها ابهاماتی وجود داشت.