بازگشت مسی به دوحه: به یاد آن شب تاریخی (عکس)کد خبر : 1865495 |
28 دی 1401 ساعت 21:50 |
4.2K بازدید |

2
دیدگاه


حضور لیونل مسی در قطر به همراه پاری سن ژرمن در این کشور حاشیه خلیج فارس غوغایی بزرگ به پا کرد تا خاطره قهرمانی او در جام جهانی برای فوتبالدوستان قطری زنده شود.

بازگشت مسی به دوحه: به یاد آن شب تاریخی (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، پاری سن ژرمن و ستاره بزرگ آرژانتینی‌اش، لیونل مسی، در حالیکه فردا در عربستان دیداری دوستانه با منتخب شهر ریاض برگزار می‌کنند امروز در شهر دوحه قطر توقف کردند تا با هواداران خود در این کشور دیدار کنند.

اما لیونل مسی این روزها هر جا که می‌رود غوغایی بزرگ به پا می‌کند. مسی بعد از ورود کاروان پی‌اس‌جی به دوحه در یک مراسم امضا شرکت کرد که قرار بود حضور در آن برای هواداران پاری سن ژرمن رایگان باشد. بازیکنان پی‌اس‌‌جی در این مراسم به هواداران امضا دادند ولی همانطور که انتظار می‌رفت همه چشم‌ها به دنبال یک نفر بود: لئو مسی.

1792947
1792948

حساب توییتری باشگاه پاری سن ژرمن تصاویری از این جلسه منتشر کرد. بازیکنان پی‌اس‌جی بعد از مراسم امضا در نمایشگاهی حضور یافتند که به معرفی غذاهای محلی قطر می‌پرداخت.

1792949

مسی و یارانش امشب در استادیوم خلیفه شهر دوحه زیر نظر کریستوف گالتیه تمرین خواهند کرد تا برای دیدار فردا مقابل منتخب ریاض آماده باشند. تیمی با هدایت مارسلو گایاردو که به دلیل حضور کریستیانو رونالدو در آن به شدت مورد توجه فوتبالدوستان قرار دارد.

حضور دوباره مسی در قطر به این علت نگاه‌های زیادی را به خود جلب کرده که او درست یک ماه بعد از روز تاریخی قهرمانی با آلبی‌سلسته در جام جهانی به این کشور بازگشته تا خاطرات خود از آن روز تاریخی را زنده کند.

1792950منبع