بازگشت نقش اصلی یک داستان جنایی به فوتبالکد خبر : 1966455 |
28 شهریور 1402 ساعت 08:50 |
1.5K بازدید |

0
دیدگاه

بعد از دو سال کابوس‌وار؛


پس از پایان دو سال کابوس‌ وار، خیرا حمیراوی از پاریس خداحافظی کرد و به لیگ مکزیک رفت.

بازگشت نقش اصلی یک داستان جنایی به فوتبال

به گزارش “ورزش سه”، حدود دو سال قبل بود که یک‌ پرونده جنایی مربوط به بازیکن فرانسوی تیم زنان پاری‌سن ژرمن، سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرد. ماجرا از این قرار بود که گروهی سارق به خانه این هافبک ۳۳ ساله حمله کرده بودند و با هدف گرفتن پای او، ضربات متعددی با میله آهنی به پای حمیراوی زدند.

حمیراوی در آن زمان اعلام کرد که این کار سارقان عمدی بوده و هدف، از کار انداختن پاهای این بازیکن بوده است. بر اساس آنچه پلیس اذعان می‌کرد، هم تیمی حمیراوی یعنی آمیناتا دیالو که رقابت سنگینی با او در پاریسن ژرمن داشت، این رفتار خشونت آمیز را علیه ستاره فرانسه انجام داده بود و بعد از بررسی‌های بیشتر این موضوع به اثبات رسید.

اما حالا با گذشت دو سال از آن فاجعه، ملی پوش فرانسوی، به مکزیک خواهد رفت تا برای باشگاه قهرمان این کشور توپ بزند. خیرا حمیراوی چهار ماه پس از پایان همکاری خود با پاری سن ژرمن، با امضای قرارداد به مونتری مکزیک، به میادین بازخواهد گشت.

حمیراوی که 41 بازی ملی و 3 گل برای تیم ملی فرانسه در کارنامه دارد، برای آخرین جام جهانی توسط هروه رنار سرمربی تیم ملی زنان فرانسه به اردوی این تیم دعوت نشد. گفتنی است که این هافبک تاکنون سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا زنان را در کارنامه خود ثبت کرده است؛ دو بار با لیون (2017 و 2018) و یک بار پاری‌سن ژرمن (2021) سه قهرمانی حمیراوی در مسابقات یورو است.منبع