بازیکن استقلال در آستانه پیوستن به نسف قرشی!


عزیزبک آمانوف بازیکن ازبکستانی استقلال در آستانه بازگشت به لیگ کشورش قرار دارد.

بازیکن استقلال در آستانه پیوستن به نسف قرشی!

نسف قرشی اکنون در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و باید چند روز دیگر و در مرحله یک هشتم نهایی این پیکارها، به مصاف الشباب عربستان برود. این تیم در رقابت های سال 2022 لیگ ازبکستان، رتبه سوم را به دست آورد و در فصل بعد لیگ قهرمانان نیز حضور خواهد داشت.

در روزهایی که استقلالی ها در تلاش بودند تا با خارج کردن نام آمانوف از فهرست خود، یک بازیکن جدید را به خدمت بگیرند، اما این بازیکن حاضر نشد تا قرارداد خود را فسخ کند اما در اقدامی عجیب و پس از پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی ایران، او به یکباره دیگر در تمرینات تیم حضور پیدا نکرد و گفته می شود که قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرده است.

رسانه اسپورتس ازبکستان در خبری مدعی شد که آمانوف این روزها در شهر آنتالیا ترکیه حضور دارد و در حال بررسی پیشنهادهایش است. طبق اعلام این رسانه، او تمایل دارد به فوتبالش در نسف قرشی ادامه دهد و احتمال می رود در روزهای آینده، قراردادش را با این تیم به امضا برساند.


کد خبر : 1869432 |
20 بهمن 1401 ساعت 01:59 |
3.7K بازدید |

0
دیدگاه

بازگشت عزیزبک آمانوف به کشورش

به نظر می رسد که آمانوف در اقدامی تلافی جویانه این کار را انجام داده است تا استقلال دیگر نتواند بازیکنی را به جای او وارد لیست کند و حالا طبق اعلام رسانه های ازبک، او در آستانه بازگشت به لیگ کشورش قرار دارد.

1794685

با تغییرات روی نیمکت استقلال، ساپینتو هیچ اعتقادی به سبک بازی آمانوف نداشت و بجز سه دقیقه پایانی دیدار برابر گل گهر، هرگز به این بازیکن میدان نداد و اغلب نام او حتی در فهرست بازیکنان ذخیره نیز قرار نمی گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، عزیزبک آمانوف بازیکن ازبکستانی است که زمستان فصل قبل به استقلال پیوست. این بازیکن در ابتدا و در چند دیدار در ترکیب اصلی تیم فرهاد مجیدی قرار گرفت اما در ادامه فصل چندان به کار گرفته نشد و یا برای مدت زمان کوتاهی وارد زمین مسابقه می شد.

باید دید در صورت پیوستن آمانوف به نسف قرشی، باشگاه استقلال چه واکنشی به این موضوع نشان خواهد داد. از آنجایی که آمانوف پس از بسته شدن پنجره زمستانی لیگ برتر ایران قراردادش را فسخ کرده، آبی ها دیگر نمی توانند بازیکنی را به جای او به خدمت بگیرند. لازم به ذکر است که آمانوف برخلاف لیگ قبل و در این فصل، جزو سهمیه بزرگسالان به حساب می رفت و همین عدم اطلاع مدیران وقت تیم سبب شد تا استقلالی ها نتوانند در تابستان، نام کاوه رضایی را وارد لیست خود کنند.منبع