بازی در رئال؟ حاضرم مجانی ذخیره بنزما باشم

او در پاسخ به این سوال که اگر الان با او تماس بگیرند، به رئال خواهد رفت یا خیر گفت:« چرا که نه؟ مگر می شود به رئال پاسخ رد داد. رئال الان بهترین تیم اروپاست و حاضرم رایگان برای این تیم بازی کنم و ذخیره کریم بنزما باشم. کافی است کارلو آنچلوتی تماس بگیرد.»

به گزارش “ورزش سه”، سال گذشته فرناندو یورنته پس از اتمام قراردادش با اودینزه و با امضای قراردادی که تا پایان فصل اعتبار داشت، به عنوان بازیکن آزاد به تیم فوتبال ایبار در لیگ دسته دوم اسپانیا ملحق شد. اما او اکنون بدون تیم است. 

بهترین دوره حرفه‌ای این مهاجم اسپانیایی در اتلتیک بیلبائو بوده که بین سال‌های 2004 تا 2013 آمار 118 گل‌زده در 333 بازی را از خود برجای گذاشت. او در یوونتوس هم 27 گل در 92 بازی به ثمر رساند.منبع


کد خبر : 1845577 |
06 مهر 1401 ساعت 15:01 |
3.3K بازدید |

1
دیدگاه

فرناندو یورنته:

این مهاجم اسپانیایی که سابقه بازی در تیم‌های اتلتیک بیلبائو، یوونتوس، سویا، سوانزی، تاتنهام و ناپولی را هم در کارنامه‌اش دارد، در مصاحبه با کادنا سر فاش کرد که یک بار نزدیک بود به رئال مادرید منتقل شود اما در نهایت راهی یوونتوس شد. او در این رابطه گفت:« بله، تابستان 2013 پیشنهادی جدی از رئال مادرید داشتم. در آن مقطع برای بیلبائو بازی می کردم ولی یوونتوس بود که سریع تر عمل کرد و من راهی این باشگاه شدم.»


فرناندو یورنته، مهاجم سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه‌های بیلبائو، یوونتوس و تاتنهام، گفت که حاضر است رایگان برای رئال بازی کند.

بازی در رئال؟ حاضرم مجانی ذخیره بنزما باشم