باشگاه استقلال، این خطای واضح را داور نگرفت

به گزارش “ورزش سه”، کانال رسمی باشگاه استقلال با انتشار تصویری از کاپیتان و دروازه بان خود اعلام کرد، در صحنه ای بازیکن تراکتور با سید حسین حسینی برخورد شدیدی داشت و موجب مصدومیت او از ناحیه پهلو شد اما داور در این صحنه به سود استقلال خطا اعلام نکرد و بی تفاوت از کنار آن گذشت.


کد خبر : 1864430 |
23 دی 1401 ساعت 09:19 |
2.8K بازدید |

0
دیدگاه

اعلام دو پنالتی از سوی کوپال ناظمی به سود استقلال و هم چنین تکرار پنالتی دوم موجب اعتراض شدید تراکتوری ها به داور شد. این در حالی است که بیشتر کارشناسان داوری صحه روی تصمیمات داوری در این بازی حساس گذاشتند. مسابقه ای که در نهایت دو بر یک به سود استقلال پایان یافت و  اکنون استقلال یکی از تیم های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی است.

1791000منبع در جریان بازی هم نکته ای که استقلالی ها خیلی به آن اعتراض داشتند، خطای صفا هادی به روی روزبه چشمی بود که نیمکت استقلال معتقد بود، داور در این صحنه باید کارت زرد دوم را به این بازیکن عراقی نشان می داد و او را از زمین بازی اخراج می کرد که داور این کار را نکرد. در ادامه خمس این بازیکن را تعویض کرد تا مانع از 10 نفره شدن تیمش شود. هر چند در وقت اضافه دوم هادی محمدی با اعتراض شدید به کمک داور که دستور به تکرار پنالتی دوم داده بود، از زمین بازی اخراج شد و تراکتور دقایقی را 10 نفره بازی کرد.


باشگاه استقلال شب گذشته علاوه بر صدور بیانیه در پاسخ به اعتراضات باشگاه تراکتور نسبت به داوری اعلام کرد، در یک صنه داور از اعلام خطای آشکار به سود آبی پوشان چشم پوشی کرد.

باشگاه استقلال، این خطای واضح را داور نگرفت