بحران شدید در اردوی ایران قبل از عربستانکد خبر : 1966485 |
28 شهریور 1402 ساعت 11:07 |
10.2K بازدید |

2
دیدگاه

عنایتی فقط ۳ بازیکن تعویضی دارد؛


سرمربی تیم امید ایران امروز فقط اجازه تعویض ۳ بازیکن مقابل عربستان را دارد.

بحران شدید در اردوی ایران قبل از عربستان

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال امید ایران در شرایطی از ساعت ۱۵ امروز (به وقت تهران) در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا در ورزشگاه لیمپینگ هانگژو به مصاف تیم امید عربستان می‌رود که بسیاری از بازیکنان خود را در اختیار ندارد.

رضا عنایتی ۲۲ بازیکن را برای مسابقات آسیایی هانگژو به اردوی تیم فوتبال امید ایران دعوت کرد که در این بین، یاسین سلمانی و محمد عمری به دلیل حضور در اردوی تیم فوتبال پرسپولیس برای نخستین مسابقه لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان همراه با کاروان تیم امید ایران به چین نرفتند، اما علاوه بر آنها غایبان دیگری نیز وجود دارد.

علیرضا رضایی که علاوه بر سید حسین حسینی و سینا سعیدی‌فر به اردوی تیم امید ایران دعوت شده بود، به علت عدم صدور مجوز خروج از کشور نتوانست به چین برود و امروز هم مشخص شد علیرضا کوشکی، وینگر گل‌گهر با مصدومیت شدید مواجه شده و نمی‌تواند در رقابت‌های آسیایی هانگژو تیم امید را همراهی کند و غلامرضا ثابت‌ایمانی هم با مصدومیت روبه‌رو است.

1921329

فردین یوسفی، هافبک دفاعی ذوب‌آهن که همراه با تیم امید ایران به هانگژو نرفته بود، دیروز به چین سفر کرد و با توجه به پرواز طولانی نمی‌تواند امروز مقابل امیدهای عربستان به میدان برود و از سوی دیگر محمد عمری و یاسین سلمانی هم پس از دیدار مقابل النصر عربستان تهران را به مقصد هانگژو ترک می‌کنند که این شرایط دست عنایتی را خالی کرده است.

با این وضعیت رضا عنایتی در نخستین بازی تیم فوتبال امید ایران در مسابقات آسیایی هانگژو مقابل عربستان ۱۵ بازیکن زیر را در اختیار دارد که البته دو نفر از این جمع دروازه‌بان هستند و قاعدتاً این سرمربی فقط می‌تواند ۳ بازیکن را تعویض کند:

دروازه‌بان‌ها: سید حسین حسینی و سینا سعیدی‌فر

مدافعان: سامان فلاح، سید مجید نصیری، سینا شاه‌عباسی، حسین گودرزی، سامان تورانیان

هافبک‌ها: محمد خدابنده‌لو، امید حامدی‌فر، محمدرضا غبیشاوی، مهدی ممی‌زاده و امیر جعفری

مهاجمان: محمدحسین اسلامی، آریا برزگر و امیرارسلان مطهریمنبع