بدشانسی مضحک ستاره ژاپنی مقابل رئال!کد خبر : 1966167 |
26 شهریور 1402 ساعت 23:41 |
5.3K بازدید |

0
دیدگاه

کوبو گل زد، شادی کرد اما باررنه‌چه‌آ خرابش کرد


تاکفوسا کوبو، ستاره ژاپنی رئال سوسیداد، در تقابل با تیم سابقش با یک بدشانسی بسیار بزرگ روبرو شد.

بدشانسی مضحک ستاره ژاپنی مقابل رئال!

به گزارش “ورزش سه”، رئال سوسیداد شروع غیرمنتظره ای در خانه رئال مادرید داشت و در همان دقیقه 4 توانست دروازه میزبان قدرتمندش را باز کند. تاکفوسا کوبو، ستاره ژاپنی رئال سوسیداد، نقش مهمی در به ثمر رسیدن این گل داشت. او بدشانس بود که چند دقیقه بعد نامش به لیست گلزنان بازی اضافه نشد.

کوبو در چهارمین دقیقه از بازی با یک ارسال زیبا از سمت راست اندر باررنه‌چه‌آ را در دهانه دروازه صاحب موقعیت گلزنی کرد؛ ضربه والی او را کپا آریسابالاگا به خوبی گرفت؛ دروازه بان رئال اما روی ریباند با وجود تلاش بسیار نتوانست راه دروازه را ببندد و نتیجه 1-0 شد.

1926519

سوسیداد بعد از گل اول به رهبری کوبو حملاتش را ادامه داد و در دقیقه 11 موفق شد برای دومین بار دروازه رئال را باز کند. این بار نوبت ستاره ژاپنی بود که گل بزند. او با یک شلیک استثنایی از پشت محوطه جریمه دروازه کپا را باز کرد تا غرق در شادی شود.

شادی ستاره ژاپنی تنها چند دقیقه دوام داشت و داور گل او را به دلیل آفساید هم تیمی‌اش مردود اعلام کرد؛ او در اوج بدشانسی با این اتفاق مواجه شد چرا که آندر باررنه‌چه‌آ داخل محوطه جریمه در موقعیت آفساید دید دروازه بان رئال را مختل کرده بود و به این شکل مضحک باعث مردود شدن گل کوبو شد.

1926520منبع