بدل پله و لبخند در تمرین پرسپولیس! (عکس)


کد خبر : 1865612 |
29 دی 1401 ساعت 18:02 |
3.7K بازدید |

0
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، تمرین امروز تیم پرسپولیس در حالی برگزار شد که شیخ دیاباته در تمام مراحل تمرین حضور یافت تا مشخص شود مشکلی برای دیدار با ذوب‌آهن ندارد و می‌تواند در این بازی به میدان برود.

شیخ دیاباته سابقه دو فصل عضویت در استقلال و 27 گل برای این تیم را دارد و حالا در 34 سالگی پیراهن پرسپولیس را برتن کرده است.منبع

تصویر جدیدی که از این مهاجم در تمرین پرسپولیس منتشر شده، شباهت جالبی هم به میان‌سالی ادسون آرانتس دوناسیمنتو ملقب به پله، اسطوره فقید فوتبال برزیل دارد که البته کیفیت و ویژگی فوتبال این دو مهاجم به هیچ وجه قابل مقایسه نیست اما از نظر ظاهری، شیخ در این فریم بسیار شبیه به پله است.

1793163تصویر منتشر شده از شیخ دیاباته در تمرین پرسپولیس، چهره او را بسیار شبیه به پله، اسطوره فقید فوتبال برزیل، نشان می‌دهد.

بدل پله و لبخند در تمرین پرسپولیس! (عکس)

پیش از آن شیخ در بازی با مس رفسنجان 5 دقیقه و برابر ملوان بندرانزلی 16 دقیقه بازی کرد تا در مجموع 66 دقیقه در دیدارهای رسمی برای پرسپولیس بازی کرده باشد.

این در حالی است که آخرین بازی شیخ دیاباته برای پرسپولیس به قبل از جام جهانی برمی‌گردد که در دیدار برابر مس کرمان موفق شد گل سه امتیازی تیمش را در یک نیمه حضور به ثمر برساند و موثر ظاهر شود.