بعد از یک ملاقات در منچستر: رویس به یونایتد نزدیک شدکد خبر : 1865814 |
30 دی 1401 ساعت 19:25 |
1.3K بازدید |

0
دیدگاه


یک رسانه انگلیسی مدعی شد اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، با مدیر برنامه‌های مارکو رویس، ستاره دورتموند دیدار کرده است.

بعد از یک ملاقات در منچستر: رویس به یونایتد نزدیک شد

به گزارش “ورزش سه”، مارکو رویس 33ساله به ماه‌های پایانی قرارداد خود با بوروسیا دورتموند وارد شده است و طبق قوانین اروپا او در حال حاضر مجاز است با باشگاه‌هایی که در بوندس‌لیگا حضور ندارند مذاکره کند.

اگر خبری از تمدید قرارداد این ستاره آلمانی با دورتموند و ادامه حضورش در سیگنال ایدونا پارک نباشد، او در تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد بود و همین باعث شده شایعات زیادی درباره آینده این ستاره کهنه‌کار آلمانی مطرح بشود.

1793541

پیش از این اخباری درباره احتمال پیوستن او به النصر عربستان و همبازی شدن با کریستیانو رونالدو مخابره شده بود ولی پس از آن منابع نزدیک به رویس اعلام کردند او چنین قصدی ندارد و اگر دورتموند را ترک کند، مایل است به لیگ برتر ملحق شود. بیشتر گمانه‌زنی‌ها حاکی از احتمال پیوستن او به لیورپول و منچسترسیتی بود.

اما امروز دیلی‌میل مدعی شد اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، با مدیران برنامه‌های رویس دیدار کرده است. براساس این گزارش دو مدیر برنامه رویس، درک هبل و دارن فریمن، اخیراً برای تماشای دربی شهر منچستر به انگلیس سفر کرده بودند و در همین سفر دیداری با اریک تن‌هاخ داشتند.

1793542

گفته می‌شود دستمزد فعلی مارکو رویس در دورتموند 300هزار یورو در هفته است و یونایتد مشکلی برای پیشنهاد دستمزدی بالاتر به این ستاره آلمانی نخواهد داشت.

رویس یکی از بازیکنان وفادار دورتموند است و با پیراهن این تیم 354 بازی انجام داده و 148 گل به ثمر رسانده است. این ستاره 33ساله آلمانی اخیراً در پاسخ به پرسشی درباره آینده‌اش گفت:  “این مسائل را به مدیر برنامه‌هایش واگذار کرده و درباره آن با رسانه‌ها صحبت نخواهد کرد.”منبع