بمب خبری در پاریس: نظر امباپه عوض شد!

به این ترتیب در تابستان پیش رو، پاری‌سن‌ژرمن باید بین انتقال امباپه با مبلغ بالا پیش از پایان قرارداد یا انتقال او بدون دریافت یک یورو در فصل بعد یکی را انتخاب کند. به گزارش اکیپ، امباپه تمایلی برای ادامه همکاری ندارد و تصمیمش کاملا عوض شده است.


کد خبر : 1939501 |
03 خرداد 1402 ساعت 08:20 |
8.5K بازدید |

0
دیدگاه

سوپر استار PSG قراردادش را تمدید نمی‌کند

بر اساس مفاد قرارداد امباپه با پاریس، این بازیکن حداکثر تا روز سی‌ام ژوئن (9 تیر) فرصت دارد تا گزینه تمدید را فعال و یک سال دیگر به مدت قراردادش بیافزاید. البته بر اساس اطلاعات جدیدی که رسانه های فرانسوی آن را فاش کرده اند ستاره خط حمله PSG به هیچ عنوان به چنین چیزی فکر نمی کند و تصمیمش برای جدایی جدی تر از همیشه است.منبع


اکیپ مدعی شد که کیلیان امباپه پیشنهاد تمدید قرارداد پاری‌سن‌ژرمن را رد کرده و برخلاف قبل قصد جدایی از این تیم را دارد.

بمب خبری در پاریس: نظر امباپه عوض شد!

بعد از حذف PSG در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آینده امباپه روی هواست. او البته متخصص پنهان کردن برنامه خود تا آخرین لحظه است. این ویژگی مهاجم فرانسوی برنامه های باشگاه را به شدت تحت الشعاع قرار می دهد و آنها نمی توانند با قطعیت در مورد برنامه نقل و انتقالاتی خود تصمیم گیری کنند.

به گزارش “ورزش سه”، کیلیان امباپه در قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن گزینه تمدید یک طرفه را دارد اما به نظر می رسد که او می خواهد این همکاری در سال 2024 به پایان برسد.