بن خلیفه، رئیس فدراسیون فوتبال خلیج فارس تا ۲۰۲۷

شیخ حمد پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال خلیج فارس اظهار داشت: با اصلاح اساسنامه فدراسیون خلیج فارس، شاهد تحول بزرگی خواهیم بود و مسابقات مختلفی زیر نظر ما برگزار خواهد شد. ایده‌های زیادی وجود دارد که در حال انجام است و مسابقات قهرمانی باشگاهی در رده‌های سنی مختلف مدنظر ما قرار دارد که در حال بررسی آن هستیم.

او ادامه داد: کمیته‌ای به ریاست دبیرکل تشکیل شده تا در مرحله بعدی به تدوین آیین‌نامه مسابقات قهرمانی بپردازد. بازگشت به سیستم قبلی مسابقات و پیشنهادات متعددی از جمله اضافه شدن تیم‌های خارج از فدراسیون خلیج فارس برای حضور در مسابقات مطرح شده که با تایید اعضای فدراسیون در مورد آن تصمیم‌گیری خواهد شد.منبع

به گزارش ورزش سه، در جریان نشستی که روز گذشته در هتل ریتز کارلتون برگزار شد، شیخ حمد بن خلیفه که از سال 2019 به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال خلیج فارس فعالیت می‌کرد، برای دومین دوره متوالی به عنوان رئیس انتخاب شد و تا سال 2027 در این سمت حضور خواهد داشت.

همچنین در این مجمع با حضور نمایندگان کشورهای قطر، امارات، بحرین، عربستان، عراق، عمان، کویت و یمن برگزار شد، شیخ سالم بن سعید الوهیبی، رئیس فدراسیون فوتبال عمان، به عنوان نایب رئیس انتخاب شد.


مجمع عمومی فدراسیون فوتبال خلیج فارس، شیخ حمد بن خلیفه بن احمد آل ثانی را برای یک دوره چهار ساله دیگر به عنوان رئیس انتخاب کرد.

بن خلیفه، رئیس فدراسیون فوتبال خلیج فارس تا 2027


کد خبر : 1939926 |
05 خرداد 1402 ساعت 02:30 |
174 بازدید |

0
دیدگاه