بهترین دفاع راستِ انگلستان، بالاخره پیدا شد!

به گزارش ورزش سه، در ژانویه سال گذشته کایران تریپیر پایتخت اسپانیا را به مقصد شهر نیوکاسل ترک کرد تا مجددا در کشورش فوتبال بازی کند.

همچنین با ارسال 177 پاس در محوطه جریمه حریفان بهترین آمار در لیگ انگلستان را دارد.

تریپیر با 121 سانتر، بیشترین سانتر در پریمیرلیگ را بین مدافعین ثبت کرده که 50 موردِ آن با موفقیت به مقصد رسیده است.


کد خبر : 1853425 |
23 آبان 1401 ساعت 08:43 |
5.6K بازدید |

0
دیدگاه

مدافع 32 ساله انگلیسی، در تمامی دیدارهای این فصل نیوکاسل به میدان رفته و با آمار دفاعی فوق العاده ایی که از خود ثبت کرده، بهترین مدافع راست لیگ بوده است.

باشگاه نیوکاسل پس از برد مقابل چلسی، به بهترین نحو و با بالاترین روحیه ممکن وارد تعطیلاتِ باشگاهی می شود و تریپیر با تجربه و مهارت بالایی که در این فصل از خود به نمایش گذاشته، از میان ترنت الکساندر آرنولد و کایل واکر، محتمل ترین گزینه برای پست دفاع راست در دیدار مقابل تیم ملی کشورمان ایران خواهد بودمنبع

تریپیر یکی از خریدهای منطقی و حساب شده‎ی سران نیوکاسل بود و در حال حاضر بازوبند کاپیتانی کلاغ ها به او واگذار شده و رهبری تیمِ ادی هاو در مستطیل سبز را بر عهده گرفته است.

این مدافع با تجربه تا اینجای کار 32 بار در این فصل موقعیت خلق کرده که 20 موردِ آن از روی ضربات شروع مجدد انجام شده است که از این حیث به ترتیب رتبه دوم و سوم در لیگ را متعلق به خود کرده است.


کی‌ران تریپیر در فصل جاری عملکرد درخشانی در پیراهن نیوکاسل داشته و از بهترین گزینه های دفاع راست برای تیم ملی انگلستان می باشد.

بهترین دفاع راستِ انگلستان، بالاخره پیدا شد!