بهترین کفش برای دویدن روی تردمیل و آسفالت 2023 بهترین یاب | asilbekharid

این ویژگی ها امکان گردش هوا، سبک و راحت بودن کفش را فراهم می کنند. همچنین پنج سنبله دارد که قابل جابجا شدن هستند و به فرد اجازه می دهد تا سطح کشش را به صورت دلخواه تنظیم کند. کفش دویدن باید از همان ابتدا پاهای شما را به خوبی در خود جا دهد و نباید در دوره ای که مورد استفاده قرار می گیرد فیت بودن خود را از دست بدهد. کفش های پایداری می‌توانند مفید باشند، زیرا با ارائه حمایت بیشتر از قوس و مچ پا در طول چرخه راه رفتن، به جلوگیری یا حداقل کاهش پرونیشن بیش از حد کمک کنند. کفش های سبک وزن با فوم کمتر و ویژگی های بالشتک زیر پا ساخته شده اند که امکان حرکت طبیعی و پویاتر را برای پا فراهم می کند.

بهترین کفش برای دویدن روی تردمیل و آسفالت 2023 بهترین یاب | asilbekharid

اینکه با چه میزان ضربه‌گیری احساس راحتی بیشتری خواهید کرد، علاوه‌بر نیاز آناتومی پا به ترجیح شخصی هم بستگی دارد. اگر به‌دنبال انتخاب بهترین کفش برای دویدن روی آسفالت هستید گزینه عالی هستند. این کفش مخصوص دویدن راحت است و دارای یک قسمت سبک وزن و گردش هوا برای خنک نگه داشتن پا و ایجاد پشتیبانی می باشد.

بهترین مدل های کفش مخصوص دویدن مردانه و زنانه

به همین دلیل باید به سراغ کفش‌های نازکی بروید که زیره‌ی ضخیمی ندارند و جلوی تماس پاها با زمین را نمی‌گیرند. اگر بخواهید Zoom X Invincible Run را در یک کلمه توصیف کنید، “جالب” خواهد بود. دوندگان مشتاق بودند به بگویند که چقدر از دویدن در این مدل جدید (طراحی شده برای دویدن طولانی و آهسته) لذت می برند. مقدار بسیار زیاد بالشتک به این معنی بود که پاهای آنها در یک آغوش ملایم خرسی پیچیده شده است. این بدان معنی بود که آنها نباید نگران نحوه فرود آمدن، محل قرار دادن پاهای خود یا در واقع به هر چیزی فکر کنند – آنها فقط می توانستند بدوند. بازخورد بعد از دویدن نیز مثبت بود و چندین آزمایش کننده درد عضلانی کمتری را نسبت به حالت عادی گزارش کردند.

جدیدترین کفش برند برای دویدن و پیاده روی

کمپانی های مطرح در سطح جهانی، پول زیادی را صرف تحقیق در مورد محصولات می کنند و تمام تلاش و انرژی آنها صرف ساخت بهترین محصول اختصاصی برای نتایج دلخواه می شود. کفش های فوتبال داخل سالن برای شرایط این بازی و سطوح داخلی کاملاً عالی هستند، اما اگر قصد دارید از آن‌ها برای دویدن در خارج از سالن استفاده کنید، نتیجه مشابهی به شما نخواهند داد. کیفیت ساخت، متریال، تناسب، راحتی همه با در نظر گرفتن فوتبال داخلی طراحی شده اند.

سیاه شدن ناخن‌های پا یکی از مهم‌ترین نشانه‌های دویدن با کفش‌های کوچک و تنگ https://www.asilbekharid.com/ است. یکی دیگر از برندهایی که در این بخش به عنوان بهترین برند کفش پیاده روی از آن یاد خواهیم کرد کمپانی پوما است. این برند جزو قدیمی‌ترین برندها به شمار می‌آید و در تولید کفش‌های پیاده روی بسیار موفق بوده است. محصولات پوما با توجه به این موضوع که کاملا اورجینال و متعلق به شرکت اصلی هستند قیمت‌های بسیار مناسبی دارند و جزو برندهای اقتصادی به شمار می‌رود.

  • هنگام خرید کفش دویدن حتما به کفی آن توجه لازم را بکنید تا مانع بروز حادثه شوید.
  • بردلی بارکولا، پدیده 20 باشگاه لیون، مورد توجه پی اس جی قرار دارد و لوئیس انریکه نیز به جذب او چراغ سبز نشان داده است.
  • نکته این است که کفش های فوتبال داخلی راحت هستند و زمانی که از آنها در سالن استفاده می کنید عملکرد بسیار خوبی دارند، اما این لزوماً به معنای دویدن مناسب بودن برای استفاده در بیرون نیست.
  • نیو بالانس در این مدل از کفش مناسب دویدن خود از جنش مِش استفاده کرده که معمولا از نایلون و پلی‌استر تهیه می‌شود و گردش هوا را در کفش افزایش می‌دهد.