به سبک مسلمانان: سجده شکر رونالدو در ریاض

رونالدو که به سمت دروازه الشباب در حرکت بود، 2 مدافع حریف را مقابلش می دید. دخالت فواز الصقور روی توپ و تغییر مسیر آن، باعث شد تا مسیر حرکتی ایاگو سانتوس مخالف با حرکت توپ باشد و رونالدو تا پشت محوطه جریمه مدافعی را مزاحم خود نمی دید.

در ابتدای نیمه دوم عبدالرحمن غریب موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند و سپس نوبت به فوق ستاره پرتغالی رسید تا کامبک النصر برای پیروزی را تکمیل و آنها را به یک معجزه در هفته های پایانی امیدوار کند.

بدبیاری های النصری ها به همینجا ختم نشد چرا که الشباب تا دقیقه 40 موفق به زدن 2 گل توسط کریستین گوانکا شد و این آب سردی بود بر پیکر تماشاگران حاضر در استادیوم. درست در لحظاتی که هواداران شکست را پذیرفته بودند، شوت تالیسکا اختلاف را کاهش داد.

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که یک چشم هواداران النصر به استادیوم کینگ عبدالله شهر جده یا همان الجوهرة بود تا بلکه خبر خوبی از آنجا به استادیوم الاول پارک ریاض برسد، اما گل زودهنگام الاتحاد امیدهای زردپوشان پایتخت نشین را ناامید کرد.

در پایان بازی ویدیو و تصاویری از حلقه شادی النصری ها منتشر شد که در نوع خود جالب بود. رونالدو پس از باز کردن دروازه الشباب، به روی زمین سجده زد و خدای خود را بابت این گلزنی شکر کرد. حرکتی که همواره توسط بازیکنان مسلمان انجام می شود و به نظر می رسد حضور در فوتبال عربستان، روی روحیه و رفتار فوق ستاره پرتغالی اثرگذار بوده است.

1879000
1879001منبع

رونالدو که در نیمه نخست شانس گلزنی داشت، با یکی از پروازهای معروف خود، قدر ارسال گیسلین کونان را دانست و با پروازی تماشایی، ضربه سر خود را روانه دروازه کرد که توپ او با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

او با رسیدن به نزدیکی ها محوطه، ضربه سهمگین خود را روانه دروازه کرد که شوت تماشایی او به گوشه دروازه رفت و کامبک تیمش را تکمیل کرد. با این گل، تمامی بازیکنان داخل و بیرون النصر به سمت فوق ستاره پرتغالی هجوم برده و حلقه شادی تشکیل دادند. رونالدو نیز که زمینه ساز پیروزی تیمش شده بود، با ضرباتی از سوی هم تیمی هایش مواجه شد تا اینگونه پیش افتادن تیم را جشن بگیرند.

1879002

اما در دقیقه 60، بدبیاری های دارنده پنج توپ طلای فوتبال جهان به پایان رسید. این بار نیز گیسلین کونان در متن حرکت بود. او از سمت چپ وارد زمین الشباب شد و توپ را به لوئیز گوستاوو رساند. این بازیکن نیز که در محاصره دو تن از یاران حریف قرار گرفته بود، سریعا توپ را به رونالدو سپرد.


کریستیانو رونالدو پس از به ثمر رساندن یک گل تماشایی و تکمیل کامبک النصر، شادی ویژه و جالب توجهی را انجام داد.

به سبک مسلمانان: سجده شکر رونالدو در ریاض


کد خبر : 1939484 |
03 خرداد 1402 ساعت 01:16 |
1.7K بازدید |

1
دیدگاه

پس از گلزنی در دیدار با الشباب