تایید شد؛ سن‌سیروی جدید 65هزار نفری است

به گزارش “ورزش سه”، بعد از انتقادهای زیادی که به دلیل کم بودن ظرفیت ورزشگاه جدید شهر میلان وارد شده بود؛ دو باشگاه میلان و اینتر امروز تایید کردند که طرح‌شان برای این ورزشگاه، حداکثر 65هزار نفری است و در حالت ایده‌آل استادیوم جدید پذیرای 60هزار تماشاچی خواهد بود.

حتی محل دقیق ساخت این ورزشگاه هم مشخص نیست و اگر دو باشگاه نتوانند اجازه ساخت و ساز در جوار استادیوم فعلی سن‌سیرو را به‌دست بیاورند حتی ممکن است ورزشگاه جدید به حومه شهر میلان منتقل شود.


کد خبر : 1845650 |
06 مهر 1401 ساعت 21:29 |
18.5K بازدید |

12
دیدگاه

حدود سه سال است که اینتر و میلان در حال برنامه‌ریزی برای این ورزشگاه جدید هستند. با اینکه هنوز طرح نهایی استادیوم قطعی نیست ولی دو باشگاه امروز پروژه خود را رسما به مقامات شهری ارائه دادند. استادیومی که فعلا به نام کاتدرال شناخته می‌شود.

دو باشگاه شهر میلان به هواداران قول دادند که کاهش تعداد صندلی‌ها به معنای افزایش شدید بهای بلیت نخواهد بود.


دو باشگاه میلان و اینتر امروز رسما تایید کردند که استادیوم جدیدی که قصد ساخت آن را دارند؛ حداکثر ظرفیتی 65هزار نفره خواهد داشت.

تایید شد؛ سن‌سیروی جدید 65هزار نفری است

مارک فان هوکسلوت، مدیر توسعه زیرساخت‌های باشگاه اینتر امروز گفت:” پروژه ما ساخت استادیومی 60هزار نفره است. هدف ما این است که ورزشگاه‌مان در هر بازی پر بشود؛ اتفاقی که در حال حاضر شاهد آن نیستیم. هواداران نباید نگران افزایش قیمت بلیت باشند چون با برنامه‌هایی که داریم اجازه افزایش شدید قیمت را نخواهیم داد”.منبع