تا وقتی جوان‌ترها حالم را نگیرند ادامه می‌دهم! | ورزش سهکد خبر : 1981246 |
29 آبان 1402 ساعت 21:00 |
315 بازدید |

0
دیدگاه


نواک جوکوویچ می‌گوید تا زمانی که بتواند مقابل رقیبان جوانش پیروز شود، به بازی در بالاترین سطح ادامه می‌دهد.

تا وقتی جوان‌ترها حالم را نگیرند ادامه می‌دهم!

به گزارش “ورزش سه”، نواک جوکوویچ یکی از بهترین سالهای ممکن را برای یک تنیس باز پشت سر گذاشت. سه عنوان گرند اسلم، دو مسترز ۱۰۰۰ امتیازی در پاریس و سینسیناتی و دفاع از عنوان قهرمانی در تور نهایی مردان در تورین که همگی این قهرمانی‌ها باعث دست نیافتنی تر شدن او در تاریخ تنیس شد.

در کنفرانس خبری پس از قهرمانی در تورین، از جوکوویچ در مورد شرایط ادامه دادن دوران فعالیتش گفت:” به نظر من یانیک سینر، کارلوس آلکاراس و هلگر رونه بیگ تری آینده یا هرچه می‌خواهید اسمش را بگذارید هستند. آنها آینده تنیس را به دوش خواهند کشید. من تا زمانی که آنها در مسابقات بزرگ حالم را نگیرند ادامه می‌دهم. اگر ببینم در زمین به این بازیکن‌ها می‌بازم، آنوقت شاید برای مدتی یا به صورت همیشگی از میادین کناره‌گیری کنم. ولی تا آن زمان ادامه خواهم داد، برای اینکه چرا که نه؟ وقتی هنوز می‌توانم قهرمان شوم چرا کنار بروم؟”

1956545

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه فصل بعد چگونه می‌تواند برای او بهتر از این فصل باشد، جوابی بلندپروزانه داد که نشان دهنده اعتماد به نفس و انگیزه او است:” من می‌توانم قهرمان هر چهار گرند اسلم و برنده مدال طلای المپیک باشم!”منبع