تبعات شکست بزرگ: تغییر در ترکیب آلبی‌سلسته


کد خبر : 1855194 |
02 آذر 1401 ساعت 23:53 |
32K بازدید |

2
دیدگاه

آرژانتین دومین بازی‌اش را روز شنبه در استادیوم 974 مقابل مکزیک برگزار خواهد کرد. بازی‌ای که برای مسی و یارانش حکم بازی مرگ و زندگی را خواهد داشت.منبع

دیگر تغییرات مد نظر اسکالونی استفاده از انزو فرناندس یا الکسیس مک‌آلیستر در خط هافبک است. یکی از این دو بازیکن در کنار لئاندرو پاردس بازی خواهد کرد.


رسانه‌های آرژانتینی می‌گویند شکست مقابل عربستان، لیونل اسکالونی را مجبور کرده آرژانتین را در بازی بعدی‌اش مقابل مکزیک با ترکیب اولیه‌ای متفاوت به میدان بفرستد.

تبعات شکست بزرگ: تغییر در ترکیب آلبی‌سلسته

روزنامه آرژانتینی اوله مدعی است اسکالونی قصد دارد در ترکیب اولیه تیمش چهار تغییر نسبت به بازی با عربستان ایجاد کند. از جمله این تغییرها استفاده از دفاع راست و دفاع چپ متفاوت است. او در این دو پست از گونزالو مونتی‌یل و مارکوس آکونیا استفاده می‌کند که در فینال کوپا آمه‌ریکا مقابل برزیل برای او بازی کرده بودند.

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه آرژانتینی اوله مدعی شد آلبی‌سلسته در بازی دوم خود در جام جهانی که مقابل مکزیک برگزار می‌شود تیمش را با تغییراتی گسترده نسبت به ترکیب در بازی مقابل عربستان روانه میدان خواهد کرد.

آرژانتینی‌ها که در اولین بازی خود در جام جهانی قطر شکستی غیرمنتظره را تجربه کردند و مقابل عربستان سعودی بازی را 2-1 واگذار کردند حالا قصد دارند هر چه سریعتر تعادل خود را بازیابی کرده و با پیروزی مقابل مکزیک شانس صعودشان از مرحله گروهی را حفظ کنند.