تجربه تلخ و شیرین گلر سوم استقلال در آزادی

با اعلام کادر فنی در نیمه دوم سینا سعیدی‌فر که گلر سوم آبی‌ها محسوب می‌شود به بازی فراخوانده شد تا در 45 دقیقه دوم این جدال، فرصت خودنمایی داشته باشد. سینا سعیدی‌فر که عضو تیم‌ پایه استقلال محسوب می‌شود و از جمع امیدها راهی بزرگسالان شده و تجربه حضور در تیم جوانان را نیز در کارنامه دارد، در این بازی علی‌رغم چند واکنش و خروج مناسبی که داشت در نهایت دروازه‌اش باز شد تا اولین بازی‌اش با یک برد شیرین و دریافت گل همراه باشد.

به گزارش “ورزش سه”، استقلال در شرایطی به سومین برد پیاپی خود در این فصل دست یافت تا شرایط را در جمع مدعیان قهرمانی تا حد زیادی به سود خود کند که همانند چند بازی قبلی قادر به سود بردن از سیدحسین حسینی نبود.


کد خبر : 1869128 |
18 بهمن 1401 ساعت 18:15 |
5.7K بازدید |

4
دیدگاه


استقلال در اتفاقی عجیب در این فصل در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان مجبور به سود بردن از دروازه‌بان سوم خود طی نیمه دوم شد.

تجربه تلخ و شیرین گلر سوم استقلال در آزادی

باید دید در دیدار بعدی استقلال شرایط به چه شکل خواهد بود و آیا سیدحسین حسینی شرایط بازی را به دست خواهد آورد و رضایی نیز از بند مصدومیت خارج می‌شود یا اینکه سینا سعیدی‌فر باز هم سرنوشت به وی رو خواهد کرد و یک بازی دیگر نیز فرصت خواهد داشت.منبع

گلر ملی‌پوش استقلال که تجربه دو بازی در جام جهانی قطر مقابل تیم‌های انگلیس و ولز را در کارنامه دارد، طی دیدارهای اخیر به دلیل مصدومیت دور از ترکیب آبی‌ها قرار گرفته است. اتفاقی که باعث شده تا ساپینتو در این بازی‌ها از علیرضا رضایی سود ببرد، اما در اتفاقی عجیب در جریان دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان، گلر دوم استقلال نیز بعد از مهار ضربه امیرحسین کریمی در دقایق پایانی نیمه اول دچار آسیب دیدگی شد تا بهزاد غلامپور و تیم پزشکی استقلال بعد از بررسی‌های صورت گرفته، مجبور به تعویض وی شوند.

1799380