ترافیک مصدومیت در چلسی، اینبار کواچیچ

” ضربه محکمی به ساق پای متئو وارد شد اما امیدوارم که اتفاق بدی برای او رخ نداده باشد “


کد خبر : 1851215 |
10 آبان 1401 ساعت 08:24 |
604 بازدید |

0
دیدگاه

هافبک کروات نیز در دیدار مقابل برایتون، مصدومیتی که قبل از شروع فصل گریبان گیرش شده بود مجددا برایش رخ داد و سرمربی چلسی درمورد وضعیت او گفت :

همچنین گراهام پاتر روی سه بازیکن دیگر هم نمی تواند حساب باز کند.

 علاوه بر این سه نفر، وضعیت کالیدو کولیبالی و متئو کواچیچ نیز در ابهام قرار گرفته است. کولیبالی سه بازی اخیر چلسی را به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از دست داده و پاتر امیدوار است که مدافع سنگالی اش برای دیدار با دینامو آماده شود.

به گزارش ورزش سه، پس از شکست سنگینی که گراهام پاتر مقابل تیم سابق خود متحمل شد، چهارشنبه شب در آخرین دیدار دور گروهی لیگ قهرمانان به سراغ دیناموزاگرب خواهد رفت و در حالی که صعودشان به دور حذفی قطعی شده، بازیکنانِ کلیدی تیم در حال مصدوم شدن هستند.


با وجود اینکه چلسی به عنوان تیم صدرنشین از گروه خود در چمپیونزلیگ صعود خواهد کرد، اما مصدومیت های متوالیِ بازیکنان کلیدی گراهام پاتر، طرفداران چلسی را برای ادامه راه نگران کرده است.

ترافیک مصدومیت در چلسی، اینبار کواچیچ

جالب است بدانید که چلسی پس از بازی با دیناموزاگرب، باید به مصاف آرسنال، من سیتی و نیوکاسل برود و تمام این اتفاقات حاکی از آن است که دو هفته سخت و طاقت فرسا در انتظار هواداران، بازیکنان و کادر فنی این تیم خواهد بود.منبع

طبق گزارشی که Football London منتشر کرده، در حال حاضر وضعیت گلر آبی های لندن نامشخص است. او در بازی مقابل برایتون دچار مصدومیت از ناحیه ساق پا شد و در نیمه دوم جای خود را به مندی داد.

ریس جیمز و وسلی فوفانا به دلیل آسیب دیدگیِ زانو و انگولو کانته به علت جراحی همسترینگ در لیست مصدومان هستند.