تلاش ژاپن برای آبروداری در یک میدان سخت


پنجمین نماینده آسیا در جام جهانی امروز مقابل آلمان به میدان خواهد رفت.

تلاش ژاپن برای آبروداری در یک میدان سخت

تا پایان روز سوم، تیم های آسیایی طی 4 بازی، 13 گل دریافت کرده اند. (قطر دو گل از اکوادور، ایران شش گل از انگلیس، عربستان یک گل از آرژانتین و استرالیا چهار گل از فرانسه). در چهارمین روز مسابقات، ژاپن به عنوان پنجمین نماینده آسیا در دیداری دشوار باید مقابل آلمان به میدان برود.

به گزارش “ورزش سه”، تیم های آسیایی شروع خوبی در جام جهانی 2022 نداشتند و طی چهار بازی، سه شکست متحمل و تنها صاحب یک برد شدند؛ تک برد عربستان مقابل آرژانتین نتیجه‌ای دور از انتظار بود که کمی عملکرد ضعیف ایران و قطر در روزهای اول و دوم را پوشش داد اما شکست سنگین استرالیا در آخرین بازی روز سوم، اوضاع را دوباره بد کرد.

سامورایی ها که در حضور اسپانیا و آلمان، شانس کمی برای صعود از دور گروهی دارند، امروز از ساعت 16:30 مقابل قهرمان جام جهانی 2014 قرار خواهند گرفت. آنها در شرایطی که تیم‌های آسیایی به غیر از عربستان، ناامید کننده ظاهر شده اند قطعا اگر یک امتیاز از آلمان بگیرند حسابی خوشحال خواهند شد و به آینده امیدوار.


کد خبر : 1855028 |
02 آذر 1401 ساعت 08:00 |
620 بازدید |

0
دیدگاه

استرالیا مثل ایران و قطر، عربستان تنها خوشحال آسیایی جام

البته با توجه به پیروزی دور از انتظار شاگردان رنار مقابل آرژانتینِ مدعی و البته سه شکست سنگین آسیایی‌ها، نمی توان به راحتی در مورد نتیجه بازی آلمان – ژاپن صحبت کرد و آن را پیش بینی کرد؛ تجربه این سه روز به ما می گوید که هر چقدر که احتمال شکست سنگین ژاپن وجود دارد، همان قدر هم ممکن است این تیم از سد آلمان گذشته و شگفتی ساز شود.

قاره آسیا با شش تیم در جام جهانی 2022 (ایران، ژاپن، کره جنوبی، عربستان، استرالیا و قطرِ میزبان) صاحب بیشترین نماینده در تاریخ ادوار این جام است. کره جنوبی به عنوان آخرین نماینده آسیا، فردا مقابل اروگوئه اولین بازی دور گروهی خود را برگزار می کند.منبع