تمرین در زمین شماره 2 و پک؛ ممنوع می شود!


بنا به گفته نبی یکی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش دوشنبه یا سه شنبه هفته جاری وارد تهران می شود.

تمرین در زمین شماره 2 و پک؛ ممنوع می شود!


کد خبر : 1842929 |
19 شهریور 1401 ساعت 10:24 |
669 بازدید |

0
دیدگاه

تمرینات تیم ملی هم از روز چهارشنبه در کمپ تیم های ملی آغاز می شود و تا زمان اعزام تیم ملی به اتریش ادامه خواهد داشت. قرار تیم ملی برای سفر به اتریش 27 شهریور است و تیم ملی در روزهای 1 و 5 مهر با تیم های اروگوئه و سنگال بازی خواهد کرد.

به نظر می رسد با بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی تمرین در زمین شماره دو کمپ تیم های ملی برای دیگر تیم ها ممنوع می شود و شاید هم تمرین در پک. در سال های اخیر زمین شماره دو کمپ تیم های ملی دراختیار تیم های متفاوت از جمله تیم های باشگاهی هم قرار گرفته بود اما به باور کارلوس کی روش زمینی که تیم ملی در آن تمرین می کند مقدس است و نباید در اختیار دیگر تیم ها قرار گیرد. کارلوس کی روش پیش تر دراین زمینه به فدراسیون فوتبال گفته بود در دیگر کشورها هم این طور است و زمین و سالن بدنسازی و یک سری امکانات خاص به طور ویژه تنها در اختیار تیم ملی قرار می گیرد و تنها تیم ملی است که در این زمین تمرین می کند و به نظر می رسد کارلوس کی روش در بازگشت دوباره به تهران هم مراقبت ها و حساسیت های وِیژه را از محل تمرینات تیم ملی ادامه دهد.منبع

به گزارش “ورزش سه”، همزمان با ورود کارلوس کی روش به تهران اسامی تیم ملی هم اعلام می شود. البته او از روزی که سرمربی تیم ملی شده به طور جدی کار خود را شروع کرده و هر روز تماس های زیادی با ایران با افراد مورد اعتماد خود در تهران برای تدوین لیست تیم ملی می گیرد. لیست تیم ملی 47 نفره است اما به نظر می رسد تیم ملی با 23 بازیکن راهی سرزمین موسیقی خواهد شد.