تنش بین لواندوفسکی و خبرنگار آرژانتینی در مورد مسیکد خبر : 1854252 |
28 آبان 1401 ساعت 14:15 |
2.3K بازدید |

1
دیدگاه


در نشست خبری اخیر روبرت لواندوفسکی در اردوی تیم ملی لهستان، یک خبرنگار آرژانتینی سوالی مطرح کرد که با واکنش خوبی از سوی ستاره بارسلونا روبرو نشد.

تنش بین لواندوفسکی و خبرنگار آرژانتینی در مورد مسی

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی لهستان در جام جهانی با عربستان، آرژانتین و مکزیک در یک گروه قرار دارد و بدون شک جدال این تیم برابر آرژانتین می تواند در تعیین سرگروه حساس و حیاتی باشد. دیداری که رویارویی بین لیونل مسی و روبرت لواندوفسکی نیز خواهد بود.

در نشست خبری اخیر لواندوفسکی، یک خبرنگار آرژانتینی از ستاره لهستانی پرسید که قبل از شروع بازی با آرژانتین، حاضر است با مسی برای حل مشکل‌شان صحبت کند که با واکنش منفی لوا روبرو شد. 

او خطاب به خبرنگار گفت:«سوالت را متوجه نشدم. چرا باید با مسی در مورد حل مشکل‌مان حرف بزنم وقتی اصلا مشکلی بین ما وجود ندارد؟»

خبرنگار در پاسخ گفت:«به خاطر حرف هایی که علیه مسی زدی.» لوا هم جواب داد:«کدام حرف ها؟» خبرنگار توضیح داد:«گفته بودی که مسی از شایستگی‌ات برای کسب توپ طلا صحبت کرد ولی در نهایت به تو رای نداد.» 

لوا هم در پاسخ گفت:« من چه زمانی و کجا چنین حرفی زدم؟ من این حرف هایی که گفتی را به زبان نیاوردم. شاید در اینستاگرام چنین چیزی خوانده باشی اما من آن حرف را نزدم!»منبع