تن‌هاخ به سیم آخر زد: این سه نفر باید بروند

طبق گزارش روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت»، بازیکنانی که برچسب فروش روی آنها زده شده، کاسمیرو، واران و جیدون سانچو هستند. برای خرید هر سه بازیکن هزینه زیادی انجام شد، اما آنها به طور کامل انتظارات را برآورده نکرده‌اند. شیاطین سرخ امیدوارند با فروش این سه بازیکن، نزدیک به 200 میلیون یورو به دست بیاورند.

تن‌هاخ به فکر سرمایه گذاری قوی دیگر در پنجره نقل و انتقالات زمستانی است. اما قبل از ورودی‌های جدید باید چند بازیکن از تیم جدا شوند.


کد خبر : 1985485 |
18 آذر 1402 ساعت 05:29 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه

برچسب فروش روی سانچو، واران و کاسمیرو

علاقه به تلاش برای فروش سانچو به هیچ وجه خبری جدید نیست، زیرا مهاجم انگلیسی آشکارا با تن‌هاخ دچار مشکل شده است و آخرین حضور او در ترکیب به 26 آگوست باز می‌گردد.

1938709

فروش دو رئالی سابق ولی به نظر عجیب می‌رسد. کاسمیرو فصل گذشته از بهترین‌های تیم بود، اگرچه در این فصل، مک تامینی از او پیشی گرفته است. واران هم به نوبه خود به تدریج جایگاهش را در ترکیب اصلی از دست داده و او نیز در لیست سیاه است. گفته می‌شود مقصد بعدی واران و کاسمیرو لیگ عربستان خواهد بود.منبع

به گزارش “ورزش سه”، علی‌رغم پیروزی چهارشنبه شب مقابل چلسی (2-1)، شرایط منچستریونایتد هنوز آرام نیست. منچستریونایتد در رده ششم جدول رده بندی لیگ برتر یعنی تنها در فاصله سه امتیازی منچسترسیتی رده چهارمی قرار دارد در حالی که شانس آنها برای عبور از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بسیار اندک است.

1963247


مربی منچستریونایتد جیدون سانچو، رافا واران و کاسمیرو را در فهرست فروش زمستانی قرار داده است.

تن‌هاخ به سیم آخر زد: این سه نفر باید بروند