تن‌هاخ: چه بُکش بُکشی، هر هفته حیرت می‌کنم

تن هاخ در مورد وضعیت رشفورد گفت: «رشفورد بازیکن فوق‌العاده خوبی است. شما نمی‌توانید هر بازی یک ترکیب ثابت یازده نفره را به زمین بفرستید و طبعا او نمی‌تواند در هر بازی به میدان برود. او الان در فرم سال گذشته خودش نیست، اما من مطمئن هستم که به آن خواهد رسید. من در مورد اسکات مک تامینی و هری مگوایر هم گفتم که همه چیز به خود بازیکن بستگی دارد. یک تیم بزرگ با بازیکنان بزرگ است که شکل می گیرد.»


اریک تن‌هاخ لیگ برتر را به کشتارگاه تشبیه کرد و اینکه هر هفته می توان منتظر یک نتیجه عجیب بود.

تن‌هاخ: چه بُکش بُکشی، هر هفته حیرت می‌کنم

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد در بازی قبلی خود برابر چلسی به یک پیروزی ارزشمند 2-1 دست یافت و حالا فردا باید در خانه به مصاف بورنموث (تیم پانزدهم جدول) برود. شیاطین سرخ در رده ششم قرار دارند ولی فاصله با سیتی رده چهارم، تنها سه امتیاز است.

1963985

ترکیب اصلی بازی فردا: «پس از مشورت با کادرم تصمیم می گیرد. بازی بعدی همیشه مهم‌ترین بازی است، به خصوص در لیگ برتر که همه دارند همدیگر را می‌کشند و شما به یک ترکیب قوی برای بردن نیاز دارید.»منبع

تن هاخ در مورد فرم خوب مگوایر و مک تامینی گفت: «هر دو بازیکنانی بزرگ و در خدمت تیم هستند. فکر می کنم ما یک تیم و ترکیب متعادل داریم و در هر تیمی شما به یک ترکیب یازده نفره منسجم نیاز دارید اما اگر می خواهید یک فصل موفق داشته باشید، به بیش از 11 بازیکن نیاز خواهید داشت. در نهایت، در هر فصل، تیم تغییراتی می کند اما تعادل باید حفظ شود. من ار تک تک بازیکنانم انتظار فداکاری دارم و اینکه خودشان را وقف تیم کنند.»

1963403

اریک تن‌هاخ در مورد بورنموث گفت: «فکر می‌کنم آنها فرم بسیار خوبی دارند. بازی های اخیر بورنموث را دیده ام و باید بگویم تیم بسیار خوبی است و بازیکنان بسیار خوب و توانمندی دارد. باز هم برای پیروزی باید بهترین بازی خود را انجام دهیم. همه تیم ها با تمام وجود وارد زمین می شوند و شما باید 100 درصد آماده باشید. به عنوان یک تیم وظیفه داریم حداکثر تلاش را برای کسب سه امتیاز به کار بگیریم.»


کد خبر : 1985489 |
17 آذر 1402 ساعت 17:26 |
1.8K بازدید |

0
دیدگاه

باید 100 درصد باشید تا برنده شوید

بحران تیم تمام شده است؟ «ما می دانیم که به کجا می رویم و البته که عقبگردهایی به خصوص در ابتدای فصل داشتیم. همه چیز با مصدومیت‌ها و برخی تصمیم گیری های اشتباه بر خلاف ما پیش رفت و گاهی اوقات شما خود را در یک بحران می بینید. شما شخصیت تیم را می بینید و ما الان در یک رتبه و فرم بهتر هستیم. عملکرد انفرادی و تیمی در حال بهتر شدن است.، شما باید در هر بازی هوشمندانه کار کنید چون لیگ برتر بسیار رقابتی است و هر هفته نتایج عجیبی رقم می خورد و باعث حیرت می شود.»