تنها مشکل تیم حاج صفی در اروپا: گلزن ندارند

به گزارش “ورزش سه”، عملکرد آ ا ک به خصوص در خانه از نظر ناامید کننده است. مشکل تهاجمی در اواپ آرنا انگار بیشتر هم می‌شود. در مسابقات اروپایی این مشکل بیشتر هم به چشم می‌خورد. قواعد در فوتبال ساده هستند، اگر گل نزنید و موقعیت‌ها را از دست بدهید، برنده نمی‌شوید.

بهانه غیبت لوی گارسیا دیگر نمی‌تواند برای کادر فنی این تیم مبنایی داشته باشد چون او از مصدومیت برخواهد گشت. ازاکیل پونس هم قرار است مجددا به تیم بپیوندد. بازیکنی که احتمالاً می‌تواند مهاجم دوم تیم باشد. ماتیاس آلمیدا، سرمربی آاک به او اعتماد دارد. روش او روشن است، لوی گارسیا در نوک خط حمله قرار می‌گیرد و وقتی او غایب  باشد، کسی که بتواند مانند او بازی کند. آرائوخو و زوبر هم در اختیار او خواهند بود. البته پونس که با گلزنی برای الچه نامی برای خود دست و پا کرد، می‌تواند کسی باشد که در مسابقات اروپایی بدرخشد.

به هر حال آمار در آاک بی رحمانه بد هستند. لوی گارسیا، پونس و فان ورت، سه بازیکن هجومی در مجموع از ابتدای فصل تاکنون سه گل زده‌اند. با حضور لوی گارسیا در زمین و پونس در نیمکت آاک توجیهی برای حمله نکردن مقابل آژاکس ندارد و اگر این کار را نکند، حذف این تیم از لیگ اروپا قطعی خواهد بود.منبع

آاک پنج بازی اروپایی در اواپ آرنا انجام داده و در هیچ یک از آنها پیروز نشده است. در سه تا از آن بازی‌ها این تیم حتی یک گل هم نزد و در دیگری فقط یک گل زد. در این پنج بازی، آ ا ک به پیروزی نرسیده است هرچند تساوی 2-2 با دیناموزاگرب نتیجه‌ای خوب محسوب می‌شود چون هدف صعود به لیگ اروپا به دست آمد. اما سایر بازی‌ها، هر چهار بازی، حس شکست، تلخی و ناامیدی را به جا گذاشت. سه باخت و یک تساوی 1-1 مقابل آژاکس با از دست دادن شانس گلزنی در دقایق پایانی توسط جانسون، مثل یک شکست بود.


کد خبر : 1984156 |
12 آذر 1402 ساعت 06:20 |
168 بازدید |

1
دیدگاه

یک گل مقابل آنتورپ، یک گل به آژاکس، هیچ گلی مقابل مارسی و برایتون ما را به این نتیجه می‌رساند که آ ا ک نمی‌تواند گلزنی کند. آمار تیم به خصوص در بازی مقابل تیم برایتون نگران کننده بود.

1943326


تیم آ ا ک آتن در این فصل به خصوص در رقابت‌های اروپایی از مشکل گلزنی رنج می‌برد.

تنها مشکل تیم حاج صفی در اروپا: گلزن ندارند