تنیس روی میز چه جایگاهی در جهان می‌خواهد؟کد خبر : 1844173 |
27 شهریور 1401 ساعت 08:48 |
148 بازدید |

0
دیدگاه


رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: به دنبال این هستیم که در قهرمانی جهان جزو ۱۶ تیم اول جهان قرار بگیریم و امیدوارم بازیکنان فراتر از انتظار ظاهر شوند.

تنیس روی میز چه جایگاهی در جهان می‌خواهد؟

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، مهرداد علی قارداشی درباره اینکه چه هدف گذاری در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان چین انجام داده اند، بیان کرد: هدف گذاری ما این است که بین ۱۶ تیم اول قرار بگیریم و به دنبال کسب سهمیه المپیک تیمی باشیم. البته از جزییات آمادگی دیگر تیم ها اطلاعی نداریم اما قطعا آنها هم همین برنامه ریزی را دارند که بین ۱۶ تیم اول قرار بگیرند و کار سخت است.

او ادامه داد: نکته ای که وجود دارد تیم ما بسیار یک دست است و همه بازیکنان آماده هستند. ما تاکنون در بین ۱۶ تیم اول نبودیم و اگر این اتفاق بیفتد برای اولین بار است. در مورد تیم دختران هم بتوانیم جزو سی تیم اول باشیم، خیلی خوب است اگر  زیر سی قرار بگیریم دیگر عالی است و امیدوارم این اتفاق در بخش دختران رخ دهد.  

قارداشی در پاسخ به این پرسش که چه برنامه‌ریزی جدی برای کسب سهمیه تیمی المپیک پاریس  دارند؟ گفت: تیم ما یک دست تر است نوشاد عالمیان، امیرحسین هدایی و نیما عالمیان سه نفر اصلی  تیم هستند. در چهار، پنج سال گذشته نوشاد و نیما عالمیان با نفر سوم فاصله داشتند اما الان هدایی این فاصله را کم کرده است. البته افشین نوروزی و سروش امیری نیا بازیکنان خوبی هستند. البته بخودم احساس می کنم شانس بیشتر است چون البته باز هم کار سخت خواهد بود چون تازه می خواهیم جزو ۱۶ تیم اول دنیا باشیم. امیدواریم که بچه‌های ما فراتر از انتظار ظاهر شوند.

رییس فدراسیون تنیس روی میز در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه فدراسیون بعد از قهرمانی جهان چه برنامه ریزی برای کسب سهمیه المپیک از طریق رنگینگ انفرادی دارد، تاکید کرد: در حال انجام برنامه ریزی هستیم و مسابقاتی را پیش‌بینی می‌کنیم تا بازیکنان در آن شرکت کنند. البته همه شرایط باید فراهم باشد. حضور در مسابقه بخشی از آن است و تمرین هم باید خوب باشد و همچنین نتیجه گرفتن در مسابقه هم بسیار مهم است.  منبع