تهدید کونته جواب داد؛ هت‌تریک 13 دقیقه‌ای سون

به گزارش “ورزش سه”، سون هیونگ مین به دلیل عملکرد نه چندان خوب در فصل جاری با انتقادهای زیادی مواجه بود تا جایی که در آستانه بازی امشب تاتنهام مقابل لستر، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی او را تهدید کرد و گفت جایگاه هیچ بازیکنی در تیمش تضمین‌شده نیست و در صورت تداوم ناکامی سون در گلزنی او را نیمکت‌نشین خواهد کرد.

شش دقیقه مانده به پایان مسابقه او با عبور از خط دفاعی لستر سومین گل خود را به ثمر رساند و با اینکه ابتدا گل او آفساید اعلام شد ولی به لطف VAR ستاره کره‌ای موفق شد یک هت‌تریک به نام خود ثبت کند.منبع


سون هیونگ مین، ستاره کره‌ای تاتنهام، با زدن سه گل تماشایی در سیزده دقیقه نقش مهمی در پیروزی 6-2 تاتنهام مقابل لسترسیتی بازی کرد.

تهدید کونته جواب داد؛ هت‌تریک 13 دقیقه‌ای سون

سون اما پاسخی کوبنده به انتقادها داد و امشب در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر در درخششی طوفانی و سیزده دقیقه‌ای موفق شد سه گل به ثمر برساند. این در حالی بود که او در شش بازی قبلی تاتنهام در لیگ برتر گل نزده بود و امشب هم بازی را با نشستن روی نیمکت آغاز کرد.


کد خبر : 1844161 |
26 شهریور 1401 ساعت 23:59 |
1.8K بازدید |

1
دیدگاه

کونته در دقیقه 59 او را به جای ریچارلیسون به زمین فرستاد. در این دقیقه نتیجه بازی 3-2 به سود تاتنهام بود ولی ستاره کره‌ای قصد داشت خودش را به سرمربی تاتنهام و به منتقدان ثابت کند.

اما این تازه شروع درخشش ستاره کره‌ای بود. یازده دقیقه بعد سون در موقعیتی مشابه قرار گرفت و این بار توپ را روی پای چپ خود آورد. سون بار دیگر گوشه بالای دروازه را نشانه گرفت تا ورزشگاه را منفجر کند.

در دقیقه 71 سون با سرعت به دل خط دفاعی لستر زد و با یک شوت کات‌دار پای راست گلی زیبا به ثمر رساند.