توافق نهایی انجام شد: بلینگام هفته آینده در مادرید!


کد خبر : 1939968 |
05 خرداد 1402 ساعت 09:42 |
742 بازدید |

0
دیدگاه

اما اصل ماجرا برای این بازیکن این است که تمامی مذاکراتی که در چند ماه اخیر با رئال مادرید جریان داشته، در چند روز آینده نتیجه خواهد داد و مدیران این باشگاه به دورتموند سفر می‌کنند تا کارهای نهایی را انجام دهند. 

بلینگام هم مانند بسیاری دیگر از خریدهای رئال در چند فصل اخیر پیشنهادات بهتری از نظر مالی داشت اما اولویت او حضور در این باشگاه بود. او حتی در دسته اول دستمزدهای رئال قرار ندارد اما قراردادی شش ساله پیش روی او است که می‌تواند این هافبک را به یکی پردرآمدترین بازیکنان این تیم تبدیل کند. 

این در حالی است که او دچار مصدومیتی شده که ممکن است به او اجازه حضور در دیدار سرنوشت‌سازی که تکلیف قهرمان بوندسلیگا را مشخص می‌کند ندهد. دیداری که ممکن است آرزوی غیرممکن دورتموند برای قهرمانی در لیگ آلمان را به واقعیت تبدیل کند. 

مدیران و کادر فنی رئال معتقد هستند که جذب بلینگام اقدامی استراتژیک برای این باشگاه است. هدف آنها این است که با جذب او دیدگاهی متفاوت از بازی و توانایی رسیدن به دروازه حریف را در میانه زمین ایجاد کنند. 

به گزارش “ورزش سه”، بلینگام با حساس‌ترین و مهم‎‌ترین روزهای دوران فوتبالش که هنوز جای زیادی برای رشد و پیشرفت دارد روبرو است. 


جود بلینگام، ستاره انگلیسی دورتموند، هفته آینده قراردادش را با رئال مادرید به صورت رسمی امضا خواهد کرد.

توافق نهایی انجام شد: بلینگام هفته آینده در مادرید!

صد میلیون یورو مبلغی است که رئال برای جذب این ستاره دورتموند پرداخت خواهد کرد اما ممکن است با بندهای پاداش خاصی که بستگی به عملکرد و حضور او در زمین دارد افزایش پیدا کند. 

نمایندگان رئال مادرید اخیرا سفری به آلمان داشتند که باعث شد توافق نهایی با مدیران دورتموند تا حد زیادی حاصل شود اما قرار شد که امضای قرارداد تا پایان رقابت‌های بوندسلیگا به تعویق بیفتد و انتقالی که از اوایل ماه می قطعی به نظر می‌رسید رسمی شود. 

1879841

منبع: مارکامنبع

فلورنتینو پرز و خوزه آنخل سانچز اخیرا جلسه‌ای را با کارلو آنچلوتی برگزار کردند و این مربی ایتالیایی را در جریان شرایط مذاکرات و آمادگی تمام طرفین برای انتقال این بازیکن انگلیسی به سانتیاگو برنابئو قرار دادند.