تونل افتخار غیرمنتظره هوادار برای پرسپولیس!کد خبر : 1939875 |
04 خرداد 1402 ساعت 18:57 |
22.3K بازدید |

6
دیدگاه

بنفش‌ها سرخ‌ها را شرمنده کردند؛


تیم فوتبال هوادار به‌مناسبت قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و دوم برای قرمزهای تهرانی تونل افتخار زد.

تونل افتخار غیرمنتظره هوادار برای پرسپولیس!

به گزارش “ورزش سه”، هفته گذشته با برتری پرگل پرسپولیس مقابل نساجی قهرمانی این تیم در هفته پایانی لیگ برتر قطعی شد و قرمزپوشان در قائمشهر جام لیگ بیست و دوم را بالای سر بردند. البته فصل برای سرخ‌ها تمام نشد و آن‌ها برای رسیدن به فینال جام حذفی، تیم سرسخت هوادار را پیش روی خود دارند.

هواداری‌ها در ورزشگاه دستگردی و در روزی که شورای تأمین مجوز حضور هواداران را به‌دلیل نقص‌های این ورزشگاه صادر نکرد، از پرسپولیس میزبانی کردند. اعضای این تیم به کاپیتانی مسعود شجاعی در یک حرکت غیرمنتظره به‌مناسبت قهرمانی سرخ‌ها در لیگ، برای شاگردان یحیی گل‌محمدی تونل افتخار زدند و با تشویق حریف خود، صحنه‌ای زیبا و قابل تقدیر را خلق کردند.

این اتفاق در حالی رخ داد که پس از شکست سنگین هوادار به استقلال، هواداران پرسپولیس هجمه‌های زیادی علیه این تیم نوظهور تهرانی به راه انداخته بودند. البته درگیری دو تیم به بازی نیم‌فصل دوم‌شان نیز برمی‌گردد که هوادار پرسپولیس را در آزادی شکست داد؛ اما سرخ‌ها معتقد بودند گل هوادار در شرایطی به ثمر رسیده که روی فرجی خطا صورت گرفته است.

1879671

با وجود همه این تنش‌ها، هوادار برای پرسپولیس در بازی نیمه‌نهایی جام حذفی تونل افتخار زد تا اولین و شاید تنها تیمی باشد که در این فصل این‌گونه قهرمانی قرمزها را تبریک می‌گوید.

پیش‌تر در لیگ نوزدهم دو تیم گل‌گهر و سایپا در دو هفته پایانی به‌مناسبت قهرمانی زودهنگام پرسپولیس، این حرکت را انجام داده بودند.

عکس: امیرحسین خیرخواه

1879672
1879673
1879674منبع