تکمیل فاجعه: فصل برای ستاره فرانسوی تمام شد


کریستوفر انکونکو سه شنبه گذشته به دلیل مصدومیت، جام جهانی را از دست داد و امروز پزشکان اعلام کردند که او تا پایان فصل نمی تواند به میدان برود.

تکمیل فاجعه: فصل برای ستاره فرانسوی تمام شد

دلیل مصدومیت انکونکو برخورد با ادواردو کاماوینگا در بازی تمرینی بود. بازیکن جوان رئال بر سر تصاحب توپ پای انکونکو را لگد کرد و باعث شد او جام جهانی را از دست بدهد.

چهار روز بعد از خبر کابوس وار از دست دادن جام جهانی، انکونکو امروز خبر بدتری دریافت کرد. او به دلیل مصدومیت رباط صلیبی ادامه فصل را نیز از دست خواهد داد و نمی تواند لایپزیش را تا پایان فصل همراهی کند. این می تواند باعث شود تا مذاکرات او با چلسی که بسیار خوب پیش رفته بود نیز نیمه تمام بماند و انتقالش به این باشگاه در فصل آینده را نیز منتفی کند.منبع  این خبر بدی برای دیدیه دشان در آستانه پرواز تیمش از پاریس به مقصد دوحه بود اما او تصمیم گرفت که بلافاصله از کولو موانی برای حضور در این فهرست و پر کردن جای خالی انکونکو دعوت کند.


کد خبر : 1854297 |
28 آبان 1401 ساعت 17:00 |
2.8K بازدید |

0
دیدگاه

انکونکو رباط داد

به گزارش “ورزش سه”، سه شنبه گذشته کریستوفر انکونکو به دلیل مصدومیت از حضور در جام جهانی محروم شد. این بازیکن در جریان تمرین تیم ملی فرانسه از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و کادر پزشکی این تیم اعلام کرد که او شرایط ادامه حضور در فهرست این تیم برای جام جهانی را نخواهد داشت.