تکواندو قهرمانی جهان، حاج‌موسایی حذف شد

هدایت تیم ملی تکواندو بانوان برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی است؛ ندا زارع و مهروز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می‌کنند. در گروه آقایان نیز بیژن مقانلو سرمربی است و مسعود حجی زواره و  نعیما خواجوی مربیان تیم ملی هستند. منبع

پیش از این، رضا کلهر در وزن 68- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم آقایان توانستند 3 مدال برنز را تصاحب کنند.  متین رضایی در وزن 63- کیلوگرم، ابوالفضل عباسی در وزن 87- کیلوگرم، غزل سلطانی در وزن 49- کیلوگرم، ناهید کیانی در وزن 57- کیلوگرم، نرگس میرنواللهی در وزن 62- کیلوگرم، زینب اسماعیلی در وزن 67- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن 73+ کیلوگرم برابر رقبا شکست خوردند.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی جهان از روز دوشنبه 23 آبان ماه با حضور 755 تکواندوکار از 120 کشور جهان به میزبانی مکزیک در سالن «متروپلیتن» شهر گوادالاخارا در جریان است و در روز ششم مسابقات در روز شنبه 28 آبان ماه، مهدی حاجی موسائی تنها نماینده ایران بود.

حاجی موسائی در وزن 54- کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت مواجه شد و در دیدار نخست خود به مصاف ژائو ژیائو از چین رفت و در یک دیدار نزدیک بازی را 2 بر یک واگذار کرد. در راند اول حاجی موسائی به برتری رسید اما در 2 راند بعدی با نتایج 4 بر 3 و 8 بر 2 شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.


در ادامه رقابت‌های تکواندو قهرمانی جهان، مهدی حاج موسایی با شکست مقابل حیف چینی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

تکواندو قهرمانی جهان، حاج‌موسایی حذف شد


کد خبر : 1854355 |
28 آبان 1401 ساعت 22:40 |
2.6K بازدید |

0
دیدگاه