تیته دستش را رو نکرد: برزیل در وضعیت مخفی و مرموزکد خبر : 1854295 |
28 آبان 1401 ساعت 16:45 |
662 بازدید |

0
دیدگاه

گزارش؛


تیته، مربی تیم ملی برزیل، تصمیم نهایی خود برای بازی نخست در جام جهانی برابر صربستان را حتی از بازیکنانش نیز مخفی نگه داشته و کسی نمی داند ترکیب اصلی چه خواهد بود.

تیته دستش را رو نکرد: برزیل در وضعیت مخفی و مرموز

به گزارش “ورزش سه”، برزیل بدون انجام بازی دوستانه در تورین اردو زده بود و امروز ایتالیا را به مقصد قطر ترک کرد. مدعی بزرگ قهرمانی جام جهانی در کمپ باشگاه یوونتوس برنامه های آماده سازی خود را پیش برد و جالب اینکه هنوز هیچ کس حتی بازیکنان برزیل هم نمی دانند که ترکیب اصلی تیم برای بازی اول برابر صربستان چه خواهد بود. 

سلسائو با صربستان، کامرون و سوئیس همگروه است و پنجشنبه باید به مصاف صربستان برود. هرچند در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر نیمکت نشینی وینیسیوس در این بازی به گوش رسیده و گفته می شود تیته قصد دارد تیمش را با تفکری دفاعی‌تر به زمین بفرستد اما واقعیت این است که مربی سلسائو تصمیم گرفته همه چیز را مخفی نگه دارد. 

در دو روز گذشته خبرنگاران اجازه داشتند تا در یک ربع ابتدایی تمرین برزیل حاضر باشند و پس از آن تیم به زمین دوم تمرین منتقل شد. در واقع برزیل به حساس ترین روزهای چهار سال گذشته خود نزدیک می شود و تیته برای حفظ حریم خصوصی بازیکنانش، تا حد امکان تیم را از دسترس رسانه ها دور نگه داشته است. او حتی با برگزاری بازی دوستانه نیز مخالفت کرد تا کسی نتواند ترکیب یازده نفره مدنظرش را حدس بزند. کارت های تیته برای کسی رو نشده و به نظر هم نمی رسد تا یک ساعت قبل از بازی برابر صربستان، کسی بتواند ترکیب اصلی تیمش را پیش بینی کند.منبع