تیم امید به این دلیل در سید یک قرعه‌کشی حضور ندارد!کد خبر : 1939316 |
02 خرداد 1402 ساعت 12:40 |
11 بازدید |

0
دیدگاه


قرعه‌کشی مرحله مقدماتی ششمین دوره جام ملت های آسیا زیر 23 سال در شرایطی انجام خواهد شد که ایران در سید یک این مسابقات قرار ندارد.

تیم امید به این دلیل در سید یک قرعه‌کشی حضور ندارد!

به گزارش “ورزش سه”، تیم امید ایران در سید دوم تیم های حاضر در قرعه کشی مرحله مقدماتی ششمین دوره مسابقات جام ملت های زیر 23 سال آسیا «قطر 2024» قرار گرفت که قرار است پس فردا در مقر این کنفدراسیون برگزار شود و 43 تیم شرکت کننده در 11 گروه شامل 10 گروه 4 تیمی و گروه آخر 3 تیمی تقسیم می شوند تا در مرحله مقدماتی مسابقات انتخابی از چهارم تا دوازدهم شهریورماه به مصاف هم بروند.

تیم های شرکت کننده در مسابقات مقدماتی با توجه به نتایج آخرین دوره مسابقات “ازبکستان 2022” طبقه بندی شدند و تیم هایی که در آن مسابقات شرکت نکردند در پایین ترین سطح قرار گرفتند. در واقع عملکرد ایران در این دوره از مسابقات و حذف از مرحله گروهی باعث شده تا شاگردان عنایتی در گلدان دوم قرار بگیرند.

مسابقات مقدماتی در سیستم تک بازی برگزار می شود و تیم اول هر گروه به همراه 4 تیم برتر دوم جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کرده و به تیم قطر میزبان می پیوندند.

گفتنی است تیم ملی عربستان در آخرین دوره این مسابقات که در ژوئن 2022 برگزار شد، با شکست ازبکستان میزبان در فینال، عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.منبع