تیم منتخبی که مسی آن را پس زد (عکس)


کد خبر : 1940591 |
08 خرداد 1402 ساعت 08:26 |
4.9K بازدید |

0
دیدگاه

90 درصد بهترین‌های فصل از 3 تیم بالای جدول

اشرف حکیمی، نونو مندز، لیونل مسی و کیلیان امباپه نمایندگان قهرمان این فصل در تیم منتخب هستند. بریس سامبا، کوین دانسو، سکو فوفانا و لوئیس اوپندا نیز 4 بازیکن لانس هستند که نام شان در تیم منتخب فصل دیده می شود.

دروازه بان: بریس سامبا (لانس)
مدافعان: اشرف حکیمی (پاری‌سن‌ژرمن)، امبمبا (مارسی)، کوین دانسو (لانس) و نونو مندز (پاری‌سن‌ژرمن)
هافبک ها: چفرن تورام (نیس)، والنتین رونیگر (مارسی) و سکو فوفانا (پاری‌سن‌ژرمن)
مهاجمان: لیونل مسی (پاری‌سن‌ژرمن)، لوئیس اوپندا (لانس) و کیلیان امباپه (پاری‌سن‌ژرمن)

1881039منبع

3 نفر باقی مانده این تیم را نیز 2 بازیکن مارسی و یک بازیکن نیس تشکیل می دهند. به این ترتیب بیش از  90 درصد از تیم منتخب را بازیکنان سه تیم بالای شامل می شوند؛ تیمی که ترکیب کامل آن را در ادامه مشاهده می کنید:

پاری‌سن‌ژرمن با وجود ناکامی دوباره در چمپیونزلیگ و داشتن رقیبی سرسخت به نام لانس موفق شد این فصل را نیز با قهرمانی پشت سر بگذارد. این تیم با تساوی دو روز پیش مقابل میزبان خود استراسبورگ جشن قهرمانی زودهنگام خود را برگزار کرد.

پاریسی‌ها برای رسیدن به این عنوان یک رقیب غیرمنتظره داشتند. لانس تا آخرین هفته ها بدون نوسان پا به پای آنها امتیاز کسب کرد اما در نهایت این تیم متمول شهر پاریس بود که توانست جام قهرمانی لیگ یک فرانسه را بالای سر ببرد. طبق پیش بینی بخش قابل توجهی از تیم منتخب فصل را بازیکنان این دو تیم تشکیل می دهند.

به گزارش “ورزش سه”، مراسم انتخاب بهترین های لیگ یک فرانسه در فصل 23-2022 شب گذشته در پاریس برگزار شد. در حاشیه این مراسم از تیم منتخب فصل نیز رونمایی شد و غیبت لیونل مسی علیرغم حضور تمامی بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن مهمترین حاشیه آن بود.


از تیم منتخب لیگ یک فرانسه با حضور 4 بازیکن از تیم های قهرمان و نایب قهرمان

تیم منتخبی که مسی آن را پس زد (عکس)