تیم منتخب تاریخ فوتبال به انتخاب ChatGPT

علاقه‌مندان فوتبال مسلما جای خالی تعدادی از بزرگترین فوتبالیست‌ها را در این تیم خالی خواهند دید. ستاره‌های بزرگی مثل رونالدو نازاریو، رونالدینیو و بسیاری دیگر که شاید در صورت انتخاب یک فهرست بیست و سه نفره برای تیم منتخب تاریخ فوتبال نام آنها هم در فهرست دیده می‌شد.

1836815منبع

زین‌الدین زیدان در کنار یوهان کرویف و دیه‌گو مارادونا در خط میانی تیم منتخب تاریخ فوتبال قرار گرفته‌اند. پله، اسطوره برزیلی که اخیرا درگذشت، در کنار دو ستاره بزرگ دهه گذشته فوتبال مسی و رونالدو خط حمله این تیم را تشکیل می‌دهند.

همان‌طور که انتظار می‌رفت یک شرکت با استفاده از این هوش مصنوعی تیم منتخب رؤیایی تاریخ فوتبال را از دید ChatGPT شکل داده است. تیمی رؤیایی با حضور اسطوره‌هایی مثل کریستیانو رونالدو، لیونل مسی، زین‌الدین زیدان، دیه‌گو مارادونا و پله.

1836814


کد خبر : 1898130 |
09 فروردين 1402 ساعت 22:45 |
6.2K بازدید |

0
دیدگاه

مسی، رونالدو، مارادونا، پله و 7 اسطوره

دروازه‌بانی این تیم رویایی در اختیار جان‌لوئیجی بوفون قرار گرفت که در 45سالگی همچنان در پارما بازی می‌کند. کافو کاپیتان برزیل در جام جهانی 2002 در دفاع راست و فرانکو باره‌سی، اسطوره ایتالیا و فرانتز بکن‌باوئر، قیصر فوتبال آلمان، دو دفاع وسط این تیم هستند. دفاع چپ هم در اختیار پائولو مالدینی است.


هوش مصنوعی ChatGPT که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده تیم منتخب تاریخ فوتبال را با حضور مسی، رونالدو، مارادونا، پله و چندین اسطوره بزرگ دنیای فوتبال انتخاب کرد.

تیم منتخب تاریخ فوتبال به انتخاب ChatGPT

به گزارش “ورزش سه”، هوش مصنوعی مدتی است به یکی از پر حرف و حدیث‌ترین موضوعات دنیای فناوری و اطلاعات تبدیل شده است. با معرفی ChatGPT به‌عنوان یکی از پیشروترین مدل‌های هوش مصنوعی که می‌تواند با سوال‌های کاربران با دقتی قابل توجه پاسخ دهد بازار استفاده از هوش مصنوعی در حوزه‌های مختلف بیش از پیش رونق گرفته است.