جانشین کی روش پیش از فیفا دی معرفی می شود

به گزارش “ورزش سه”، نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به بهانه انتخاب سرمربی تیم ملی روز 23 بهمن در شهر چوار برگزار می شود. حتی اگر در پایان این نشست سرمربی تیم ملی انتخاب نشود، فدراسیون فوتبال تا پیش از فرا رسیدن روزهای فیفا در فروردین ماه سرمربی جدید تیم ملی را به اهالی فوتبال معرفی خواهد کرد. به این خاطر که فدراسیون فوتبال عراق از توافق با فدراسیون فوتبال ایران برای برگزاری بازی دوستانه خبر داده است. قرار است این دیدار 8 فروردین برگزار شود. نهایی کردن این بازی از سوی فدراسیون فوتبال بدین معنی است که به زودی جانشین کارلوس کی روش معرفی خواهد شد.


کد خبر : 1869525 |
20 بهمن 1401 ساعت 16:54 |
2.6K بازدید |

1
دیدگاه

ایران – عراق 8 فروردین


فدراسیون فوتبال پیش از فرا رسیدن روزهای فیفا در فروردین سرمربی تیم ملی را مشخص خواهد کرد.

جانشین کی روش پیش از فیفا دی معرفی می شود

با این تفاسیر یا سرمربی جدید تیم ملی خارجی است یا اگر مربی از دل لیگ برتر انتخاب شود، او پیش از پایان لیگ برتر از تیم باشگاهی اش جدا می شود تا هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده بگیرد. پیش از این زمزمه انتخاب مربی موقت برای تیم ملی شده بود تا سرمربی باشگاهی مد نظر فدراسیون فوتبال در پایان لیگ برتر به اردوی تیم ملی ملحق شود، اما وزیر ورزش و جوانان با صراحت با این طرح مخالفت کرد.

مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال در مصاحبه های اخیر از تمایل برای انتخاب سرمربی ایرانی برای تیم ملی خبر داده بود. با این حال نظر اعضای هیات رئیسه در انتخاب سرمربی تیم ملی مهم است. اگر قرار به انتخاب مربی داخلی از دل لیگ برتر برای تیم ملی باشد، به طور حتم مربی مورد نظر در این برهه از زمان باید اردوی تیم باشگاهی را ترک و برای فیفا دی فروردین تمرین تدارک ببیند تا ایران برای برگزاری بازی دوستانه با عراق مهیا شود. جالب اینکه عراقی ها علاوه بر ایران در تلاش برای بازی دوستانه با تایلند هستند. فدراسیون فوتبال هنوز خبر برگزاری این بازی را به صورت رسمی اعلام نکرده است.منبع