جدال سرنوشت‌ساز: ببر و از لبه پرتگاه فاصله بگیرکد خبر : 2001957 |
24 بهمن 1402 ساعت 21:32 |
246 بازدید |

0
دیدگاهتیم های هفتم و هشتم لیگ برتر والیبال ایران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

جدال سرنوشت‌ساز: ببر و از لبه پرتگاه فاصله بگیر

به گزارش “ورزش سه”، از سری مسابقات والیبال لیگ برتر ایران و از هفته بیست و یکم، شهرداری ارومیه در خانه خود میزبان پاس گرگان خواهد بود.

هر دو تیم می خواهند در این بازی پیروز شوند زیرا بازنده صعودش به پلی‌آف به خطر خواهد افتاد. شهرداری ارومیه بدون شک بهترین تیم نیم فصل دوم تا اینجای کار بوده و با سرمربی آینده دار خود عبدالرضا علیزاده میخواهد به روند شکست ناپذیری‌اش ادامه دهد. آنها در هر بازی به معنای واقعی تیم هستند و تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام می دهند و این یکی از دلایل موفقیت های اخیر این تیم است.

از طرف دیگر پاس گرگان نیز در این فصل با توجه به داشته‌هایش خوب نتیجه گرفته و در خانه خود یک رقیب سرسخت برای رقبا بوده است. عیسی سنگدوینی سرمربی پاس گرگان به خوبی می داند شکست در این مسابقه کار آنها را برای صعود به پلی آف سخت خواهد کرد. هر دو تیم چاره‌ای جز پیروزی در این دیدار ندارند و این موضوع میتواند بازی را فوق العاده جذاب و البته شاید جنجالی کند. گفته می شود با توجه به توافقات اول فصل آرمان صالحی لیبروی شهرداری ارومیه برابر پاس گرگان به میدان نخواهد رفت.

احد رضایی، آرمین تشکری، امیر خداپرستی،آفتاب آذری و عرشیا به نژاد ستاره های شهرداری ارومیه و امیرحسین صداقت،سلیم چپرلی، شایان شاهسوند،متین احمدی و هادی شورکابی بازیکنان تاثیر گذار پاس گرگان هستند.منبع