جردن باروز: قصدی برای بازنشستگی ندارم!

باروز با بیان این که به بازنشستگی فکر نمی‌کنم، خاطرنشان کرد: قبل از هر مبارزه به خودم یادآوری می‌کنم که این راهی است که انتخاب کرده‌ام. این رنج انتخابی است که داشته‌ام، سخت و وحشتناک است اما خداوند به من این توانایی و ابزار را داده است تا بتوانم از پس از این کار بربیایم. من ۳۴ سال سن دارم و پدر ۴ فرزند هستم. تقریبا یک دهه است که ازدواج کرده‌ام اما هنوز در اوج قرار دارم.منبع

جردن باروز پس از کسب این افتخار، گفت: احساس شگفت‌انگیزی دارم. از خداوند، خانواده‌ام، مربیان و حریفان تمرینی‌ام و همه کسانی که به من برای رسیدن به این افتخارات کمک کردند تشکر می‌کنم. مردم فقط قهرمانی‌ها را می بینند اما پشت این افتخارات سخت‌کوشی و تعهد زیادی است و مردم به ندرت می‌توانند پشت صحنه یک قهرمان را ببینند. من از جان اسمیت تشکر می‌کنم که من را غیر مستقیم برای کسب این افتخارات تحت فشار قرار داد و باعث انگیزه من شد.


کد خبر : 1844076 |
26 شهریور 1401 ساعت 14:47 |
852 بازدید |

1
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، جردن باروز شب گذشته(جمعه) با برتری مقابل محمد نخودی در فینال وزن ۷۹ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان، به ششمین مدال طلای جهان در دوران قهرمانی خود رسید تا به همراه یک مدال طلای المپیک به پرافتخارترین کشتی‌گیر تاریخ آمریکا به لحاظ مجموع مدال‌های طلای جهان و المپیک تبدیل شود و جان اسمیت، کشتی‌گیر افسانه‌ای آمریکا را که ۲ طلای المپیک و ۴ طلای جهان را در کارنامه خود دارد را پشت سر بگذارد.


جردن باروز پس از رسیدن به ۷ طلای جهان و المپیک و کسب عنوان پرافتخارترین کشتی گیر تاریخ آمریکا، گفت: با وجودی که ۳۴ ساله و پدر ۴ فرزند هستم اما قصدی برای بازنشستگی و کناره‌گیری از دوران قهرمانی ندارم چرا که در اوج قرار دارم.

جردن باروز: قصدی برای بازنشستگی ندارم!