جریمه کاپیتان های پرسپولیس تعلیقی می شودکد خبر : 1855235 |
03 آذر 1401 ساعت 11:43 |
984 بازدید |

0
دیدگاه


ماجرای تعطیلی تمرین پرسپولیس باعث شد تا در پایان جلسه کمیته انضباطی دو کاپیتان این تیم با جرایمی همراه شوند.

جریمه کاپیتان های پرسپولیس تعلیقی می شود

به گزارش “ورزش سه”، بازیکنان پرسپولیس بابت جریمه 5 درصدی قراردادشان در فصل گذشته و عدم دریافت این مطالبات به همراه پرداخت نشدن پاداش خود، اعتراض کرده و در نهایت طی دو جلسه تمرینی به حالت تعطیلی از انجام آن خودداری کرده بودند.

موضوعی که با واکنش مدیران تیم همراه شد و ضمن پایان دادن به این موضوع، دو کاپیتان خود را با جرایم و همچنین محرومیتی مواجه کردند. کامیابی نیا و امید عالیشاه با دعوت به کمیته انضباطی باشگاه و گفتگو در خصوص این موضوع، در نهایت با محرومیت دو جلسه ای از حضور در تمرینات و همچنین جریمه همراه شدند. 
رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که در چند مرحله به بازیکنان تیم قول داده بود پیگیر جریمه مربوط به مدیران سابق این باشگاه در خصوص ماجرای حذف از جام حذفی باشد، در شرایطی که مراحل پایانی دریافت مجوز لغو این موضوع از هیات مدیره را دنبال می کرد، با تعطیلی تمرین توسط بازیکنان در این خصوص مواجه شد تا بابت این مساله گلایه خود را به آنها اعلام کند.

در جلسه ای که میان کامیابی نیا و عالیشاه و همچنین مدیران تیم برگزار شد، ضمن اعلام این موضوع در نهایت رای کمیته انضباطی نیز به بازیکنان باتجربه تیم ابلاغ شد. اما گفته می شود به آنها وعده داده شده که در ادامه جریمه مالی در نظر گرفته شده با توجه به اینکه تعلیقی است، از پرونده آنها خارج شود.

کاپیتان های پرسپولیس از فردا به تمرینات تیم بازخواهند گشت و کار را دنبال خواهند کرد و این در حالیست که هنوز مصوبه بخشودگی جریمه 5 درصدی مربوط به فصل گذشته هنوز قطعی نشده است. از سوی دیگر موضوع مربوط به تعطیلی تمرین در شرایطی که بازیکنان حدود 30 درصد دریافتی در این فصل داشته اند و هفته یازدهم لیگ را پشت سرمیگذارند با مخالفت چند بازیکن که در این فصل به این تیم اضافه شده اند همراه شده بود. بازیکنان تازه وارد مدعی بودند که مساله مربوط به فصل گذشته به آنها ارتباطی نداشته و این موضوع می تواند از سوی باشگاه برای آنها تبعاتی نیز به همراه داشته باشد که در نهایت با گفتگوی صورت گرفته و قبول تبعات آن از سوی بازیکنان باتجربه، دو تمرین پرسپولیس به حالت تعطیلی در آمده بود.

با این حال گفته می شود با پیگیری های رضا درویش و دیگر اعضای هیات مدیره و بخشیدن جریمه 5 درصدی، قرار است طی روزهای آتی نیز بخش دیگری از مطالبات بازیکنان و همچنین پاداش های آنها پرداخت شود تا مشکل بزرگ این تیم از سر راه برداشته شود.

در جلسه ای هم که روز گذشته با حضور کاپیتان ها و مدیران تیم برگزار شد، ضمن فراخواندن کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه به آرامش، در نهایت مقرر شد در صورت فراهم شد شرایط مناسب جریمه مالی در نظر گرفته شده نیز از پرونده آنها خارج شود.
یحیی گل محمدی امیدوار است با خروج تیمش از حواشی و فراهم شدن فضای مناسب در فاصله باقی مانده تا پایان تعطیلات، تیمش را مهیای دیدار حساس دربی کرده و به نتیجه مطلوب در این بازی حساس برای تداوم صدرنشینی تیمش دست یابد.منبع