جشن مشترک تیم‌های زنان و مردان بایرن

الیور کان که پس از قهرمانی بایرن از سمت خود برکنار شده یود، در جشن غایب بود اما حسن صالح حمیدزیچ با وجود اخراج، در این جشن حضور یافت.

1880997

به گزارش ورزش سه، یک روز پس از یازدهمین قهرمانی متوالی بایرن مونیخ در بوندسلیگا، تیم زنان این باشگاه هم با پیروزی ۱۱-۱ برابر توربین عنوان قهرمانی لیگ زنان آلمان را از آن خود کرد.

توماس مولر، مهاجم بایرن مونیخ، در حاشیه این جشن به ARD گفت: ما بسیار خوشحالیم که این اتفاق، رضایت‌بخش بود. اکنون می‌توانید احساسات را در بین همه ببینید.


تیم‌های مردان و زنان بایرن مونیخ روز گذشته قهرمانی‌های خود را در میدان مارین پلاتز مونیخ جشن گرفتند.

جشن مشترک تیم‌های زنان و مردان بایرن

پس از قهرمانی زنان بایرن مونیخ، اعضای دو تیم سپس در بالکن شهرداری حضور یافتند و با تشویق‌های شدید هواداران مورد استقبال قرار گرفتند؛ آن هم در شرایطی که مردان «لدرهوس» (شلوارهای چرمی که باواریا به آن شهرت دارد) پوشیده بودند و زنان «دیرندل» (لباس سنتی) بر تن داشتند.

هواداران بایرن پیش از آغاز دیدار زنان بایرن برابر توربین در میدان مارین پلاتز جمع شده بودند تا بازی را روی صفحه نمایشی بزرگ تماشا کنند و اتوبوس‌‌هایی هم بین محل برگزاری بازی تیم زنان و این میدان مستقر شده بودند.

1880998

پیش از این هم تیم مردان و زنان بایرن در سال‌های 2015 و 2016 به طور همزمان قهرمان شده و با گردهمایی در میدان مارین پلاتز این موفقیت را جشن گرفته بودند.

1880996منبع


کد خبر : 1940574 |
08 خرداد 1402 ساعت 03:30 |
265 بازدید |

0
دیدگاه

روز باشکوه در میدان مارین پلاتز