جلسه توخل و مانه: او در بایرن ماندگار است


رسانه‌های آلمانی گزارش دادند امروز جلسه‌ای بین سادیو مانه و توماس توخل برگزار شده و نتیجه این جلسه ماندگار شدن مهاجم سنگالی در بایرن مونیخ بوده است.

جلسه توخل و مانه: او در بایرن ماندگار است

مانه که سال گذشته بعد از سر و صدای زیاد لیورپول را ترک کرد و به بایرن مونیخ پیوست به هیچ وجه نتوانست انتظارات را برآورده کند. او که در نیمه اول فصل نه به اندازه‌ای که انتظار داشت بازی کرده و نه موفق شده بود به اندازه کافی برای تیم جدیدش گلزنی کند در آستانه جام جهانی با بدشانسی مواجه شده و با یک آسیب‌دیدگی مدت قابل توجهی از میادین دور ماند و شانس حضور در جام جهانی 2022 قطر را هم از دست داد.

اما رسانه‌های آلمانی ساعتی پیش اعلام کردند امروز یکشنبه جلسه‌ای در دفتر باشگاه بایرن بین توماس توخل، سرمربی تیم، و سادیو مانه برگزار شده و در نهایت ستاره سنگالی از تمایل خود برای ماندگار شدن در بایرن گفته و توخل هم اطمینان داده که او در برنامه‌هایش برای فصل آینده جایگاهی ویژه دارد.

1880776


کد خبر : 1940492 |
07 خرداد 1402 ساعت 18:55 |
379 بازدید |

0
دیدگاه

در نیمه دوم فصل سادیو مانه تنها سایه‌ای از مانه همیشگی بود. بعد از شایعات روزهای اخیر درباره جدایی ستاره سنگالی در پایان فصل، توماس توخل امروز او را به دفتر باشگاه احضار کرد تا به این گمانه‌زنی‌ها پایان بدهد. مانه حالا مطمئن است که مدیران جدید باشگاه و سرمربی هم خواهان حضور او در بایرن مونیخ هستند. 
1880777منبع

به گزارش “ورزش سه”، سادیو مانه فصل خوبی را در بایرن مونیخ پشت سر نگذاشته و شاید به همین علت بود که در روزهای اخیر شایعاتی درباره جدایی او از قهرمان آلمان در تابستان پیش رو مطرح شده بود.