جنگ خونین 200 سانتی‌متری‌ها در اصفهان!


در ادامه هم شهریار و وحید چندبار دیگر دوئل‌های هوایی مختلفی را شکل دادند و حتی یک بار دیگر هم هردو بازیکن از همان ناحیه سر مصدوم شدند تا پای کادر پزشکی به زمین باز شود. البته که با وجود شکستگی سر هر دو بازیکن، در طول بازی ارتباط خوبی بین آنها برقرار بود و در پایان مسابقه هم با یکدیگر به خوبی برخورد کردند.منبع
کد خبر : 1843177 |
20 شهریور 1401 ساعت 12:21 |
1 بازدید |

0
دیدگاه


درحالی که مغانلو در بازی‌های قبلی سپاهان به عنوان مهاجم هدف عادت همیشگی‌اش در ساباندن توپ برای بازیکنان کناری را هم ترک نمی‌کرد، در بازی شب گذشته برابر آلومینیوم مجالی برای این کار پیدا نکرد و دلیل آنهم حضور دائمی وحید محمدزاده بالای سرش بود. جایی که مدافع بلندقامت آلومینیوم روی تمام نبردهای هوایی پابه‌پای مغانلو از زمین بلند می‌شد و ضربات سر را می‌زد. در اولین پرش مشترک این دو ستاره فزهای تهاجمی و تدافعی دو تیم، بعد از اینکه اصطلاحا (سربه‌سر) شدند، کادر پزشکی دو تیم برای دقایقی مشغول مداوای آنها شدند تا هردو بازیکن با سری شکسته و بانداژ شده به بازی ادامه دهند.

به گزارش “ورزش سه” مسابقه دیروز سپاهان و آلومینیوم در شرایطی برگزار می‌شد که رقابت شدید دو بازیکن بلندقامت درون زمین با یکدیگر اصلی‌ترین جنگ تن‌به‌تن هفته را پدید آورده بود.
وحید محمدزاده و شهریار مغانلو در طول بازی سپاهان و آلومینیوم چندین بار با یکدیگر برخورد داشتند که اتفاقا از همان نخستین چالش، هردو بازیکن دچار شکستگی سر شدند.


دوئل اصلی بازیکنان در رقابت دیروز با شکستگی سر، خونریزی و البته رفاقت به پایان رسید.

جنگ خونین 200 سانتی‌متری‌ها در اصفهان!