جهانبخش با قهرمانی خداحافظی کند!

یاران جهانبخش با قبول شکست خانگی مقابل آیندهوون، 32 امتیازی ماندند و با توجه به اینکه فاصله امتیازی‌شان با تیم صدرنشین به 10 امتیاز افزایش پیدا کرد، شاید از حالا بتوان گفت که امیدی هم دیگر به قهرمانی نباید داشته باشند، چراکه پی‌اس‌وی در 14 بازی این فصل 14 برد به دست آورده ولی آنها در این مدت دو تساوی و دو باخت متحمل شدند.

1961858
1961859

تیم فوتبال فاینورد در مسابقه امروز با دو گل از آیندهوون عقب افتاد که گلزنی سانتیاگو خیمنز در دقیقه 81 برای آنها کارساز نبود تا در نهایت با نتیجه دو بر یک مغلوب شوند.

به گزارش “ورزش سه”، در ادامه رقابت های هفته چهاردهم لیگ اردیویسه هلند، تیم فاینورد در حالی که علیرضا جهانبخش را به دلیل آسیب دیدگی در فهرست نفراتش نداشت، از ساعت 14:45 امروز در ورزشگاه د کویپ روتردام مقابل آیندهوون صدرنشین قرار گرفت.


فاینورد در غیاب ملی پوش ایرانی خود مقابل آیندهوون شکست خورد.

جهانبخش با قهرمانی خداحافظی کند!


کد خبر : 1984316 |
12 آذر 1402 ساعت 17:54 |
2 بازدید |

2
دیدگاه

ستاره ایرانی فاینورد که در مسابقه برگشت فصل قبل لیگ هلند در حضور تعویضی مقابل آیندهوون دو گل به ثمر رسانده و مانع از شکست تیمش شده بود، امروز نتوانست بخاطر آسیب دیدگی بازی کند.منبع

یاران جهانبخش که قبل از مسابقه امروز در جایگاه دوم جدول لیگ اردیویسه هلند قرار گرفته و سعی در کم کردن فاصله 7 امتیازی در جدال حساس هفته داشتند، نتوانستند از این بازی بزرگ امتیازی به دست بیاورند و مغلوب شدند.