جواب اعتماد حسینی به حسینی در ۲ دقیقه(عکس)

ساسان حسینی که پس از یک فصل حضور در فولاد خوزستان دوباره تصمیم گرفت شاگرد مجتبی حسینی شود و پیکان را انتخاب کرد، در شرایطی این هفته برابر مس کرمان به زمین رفت که برخلاف دور رفت در ترکیب ابتدایی قرار نگرفته بود و در دقیقه ۶۳  به بازی رفت و حضورش حملات پیکان را بیشتر از قبل کرد.

1796417


کد خبر : 1867540 |
09 بهمن 1401 ساعت 23:39 |
17.6K بازدید |

0
دیدگاه


مهاجم پیکان دو دقیقه پس از ورود به زمین پنالتی گرفت که منجر به سه امتیاز برای تیمش برابر مس کرمان شد.

جواب اعتماد حسینی به حسینی در ۲ دقیقه(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، پیکان پس از دو هفته به‌دنبال کسب پیروزی مقابل مس کرمان بود و البته کار سختی در زمین این تیم داشت، اما در روزی که حملات این تیم ثمری نداشت، یک تغییر سیدمجتبی حسینی و حضور ساسان حسینی در ترکیب خودروسازان کاری کرد تا آنها تساوی را با برد عوض کنند.

حسینی که انگیزه زیادی برای خودنمایی دوباره به سرمربی خود داشت، پس از گرفتن پنالتی، سه شوت دیگر به سمت دروازه مس کرمان زد که دو ضربه او در چارچوب بود و شهدادنژاد آن را دراختیار گرفت و مانع از گلزنی مهاجم جوان پیکان شد.

1796418منبع

این مهاجم ۲۴ساله دو دقیقه پس از ورود به زمین با فرار بین مدافعان پرتعداد مس کرمان قصد داشت گلزنی کند، اما این حمل توپ او با وجود اینکه منجر به گل نشد، یک پنالتی برای خودروسازان به همراه داشت تا غلامرضا ثابت‌ایمانی گل سه امتیازی پیکان را در ورزشگاه خانگی مس بزند.