حاجی موسائی تنها نماینده ایران در روز ششمکد خبر : 1854153 |
27 آبان 1401 ساعت 20:59 |
2.2K بازدید |

0
دیدگاه

تکواندو قهرمانی جهان


روز ششم رقابت های تکواندو قهرمانی جهان مکزیک 2022 در اوزان 54- کیلوگرم آقایان و 73- کیلوگرم بانوان پیگیری خواهد شد.

حاجی موسائی تنها نماینده ایران در روز ششم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، بیست و پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی جهان از روز دوشنبه 23 آبان ماه با حضور 755 تکواندوکار از 120 کشور جهان به میزبانی مکزیک در سالن «متروپلیتن» شهر گوادالاخارا در جریان است و در روز ششم مسابقات (شنبه 28 آبان ماه) در اوزان 54- کیلوگرم آقایان و 73- کیلوگرم بانوان پیگیری می شود که ایران در این روز تنها یک نماینده دارد.

در گروه آقایان و در وزن ۵۴- کیلوگرم، مهدی حاجی موسائی دور نخست با قرعه استراحت مواجه شده است و سپس با برنده دیدار «ژائو ژیائو» از و «صیاد داداشوف» از دیدار می کند. در سمت جدول نماینده ایران، کشورهای نیجر، تایلند، دومینیکن، زیمبابوه، مراکش، کره جنوبی، پورتوریکو، استرالیا و برزیل حاضر هستند. همچنین در این وزن 48 تکواندوکار ثبت نام کرده اند.

شایان ذکر است، تا به اینجای رقابت ها رضا کلهر در وزن 68- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم آقایان توانستند 3 مدال برنز را تصاحب کنند. ابوالفضل عباسی در وزن 87- کیلوگرم، غزل سلطانی در وزن 49- کیلوگرم، نرگس میرنواللهی در وزن 62- کیلوگرم، زینب اسماعیلی در وزن 67- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن 73+ کیلوگرم برابر رقبا شکست خوردند.

هدایت تیم ملی تکواندو بانوان برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی است؛ ندا زارع و مهروز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می‌کنند. در گروه آقایان نیز بیژن مقانلو سرمربی است و مسعود حجی زواره و  نعیما خواجوی مربیان تیم ملی خواهند بود.منبع