حادثه برای هواداران یونایتد بعد از گل برونو (عکس)کد خبر : 1866805 |
06 بهمن 1401 ساعت 08:46 |
1.9K بازدید |

0
دیدگاه

جشن آخر شیاطین به خیر گذشت


بعد از آخرین گل منچستریونایتد مقابل ناتینگهام فارست، شاهد سقوط هواداران به بخش پایین سکوها بودیم که به خیر گذشت.

حادثه برای هواداران یونایتد بعد از گل برونو (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، این اتفاق پس از این رخ داد که برونو فرناندز با ضربه ای هوشمندانه در دقیقه 89 پاس آنتونی الانگا را وارد دروازه ناتینگهام کرد تا منچستریونایتد بازی اول مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه را با پیروزی سه بر صفر در خانه حریف به پایان برساند.

مهاجم یونایتد بعد از این گل برای انجام شادی به گوشه زمین حرکت کرد و در حالی که هم تیمی هایش و دوربین های عکاسی و تلویزیونی نیز به دنبال او در حرکت بودند، هجوم همزمان هواداران حاضر در آن بخش از ورزشگاه به سمت پایین تر سکوها، حادثه ای خطرناک را منجر شد.

1795157

هجوم هواداران خوشحال یونایتد به بخشی از سکوها که به جشن گل سوم نزدیک تر بود، موجب برهم خوردن تعادل چندین نفر و سقوط آنها روی یکدیگر شد. در این صحنه، یکی از ماموران انتظامات ورزشگاه نیز تعادل خود را از دست داد و چند هوادار هم که روی سکوهای تبلیغاتی سقوط کرده و چند نفر بالاتر از آنها نیز شرایط مشابهی داشتند، خطر له شدن را برای لحظاتی تجربه کردند.

1795155

البته تا پیش از آن که حادثه یاد شده منجر به مصدومیت جدی یک نفر شود، نظم و آرامش به سکوها برگشت تا جشن گل فرناندز و پیروزی آسان یونایتد، تلفاتی در بین اندک هواداران این تیم که در ورزشگاه حضور داشتند به همراه نداشته باشد.منبع