حدادی‌فر: رتبه ذوب‌آهن در جدول خوب نیستکد خبر : 1865824 |
30 دی 1401 ساعت 19:36 |
428 بازدید |

0
دیدگاه

مهاجم خوب گران است و نمی‌توانیم بخریم


مربی ذوب‌آهن ابراز امیدواری کرد تیمش در آینده شرایط بهتری پیدا کند و رتبه‌اش را در جدول بهبود ببخشد.

حدادی‌فر: رتبه ذوب‌آهن در جدول خوب نیست

به گزارش “ورزش سه”، قاسم حدادی‌فر بعد از شکست ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران بیان کرد: “بازی سختی بود. پیش‌بینی می‌کردیم سخت باشد. تمرینات خوبی برگزار کرده بودیم. با این حال نیمه اول خوبی داشتیم. نیمه دوم شکل طبیعی خودمان را نداشتیم و غافلگیر شدیم. یک گل هم خوردیم و نتوانستیم به بازی برگردیم. تلاش می‌کنیم در ادامه مسیر نقاط ضعف را برطرف کنیم و بهتر نتیجه بگیریم.”

او با اشاره به اینکه بعد از مصدومیت باقرپسند خط حمله ذوب‌آهن دچار مشکل شد، گفت: “آقای باقرپسند یک مهره تاثیرگذار در تیم ما بود که بدموقع مصدوم شد و طولانی مدت نیست. بچه‌های دیگر هستند و انشاالله بتوانیم خوب آنها را تقویت کنیم و نتیجه بگیریم.”

مربی ذوب‌آهن درباره احتمال جذب مهاجم تاکید کرد: “مهاجم درجه قیمتش بالا است و ذوب‌آهن باشگاهی است که نمی‌تواند بیشتر از حد بودجه هزینه کند. مصدومیت‌ها باعث شد تا مقداری از بودجه هدر برود. با این حال دو سه بازیکن جدید خوب گرفتیم، کمی زمان نیاز داریم تا بازیکنان هماهنگ شوند و در ادامه مسیر می‌توانند خیلی به ما کمک کنند.”

حدادی‌فر درباره آینده تیمش افزود: “رتبه ما در جدول مناسب نیست و تلاش می‌کنیم حداقل به رتبه سال گذشته دست پیدا کنیم.”منبع