حراج فاتی توسط بارسا: او را کمتر از ۱۰۰ میلیون می‌فروشیم


بر اساس گزارشها در اسپانیا بارسلونا از شرایط آنسو فاتی ناراضی است و تصمیم گرفته قیمت مد نظرش برای فروش این ستاره اسپانیایی را به مقدار قابل توجهی کاهش دهد.

حراج فاتی توسط بارسا: او را کمتر از 100 میلیون می‌فروشیم

گفته می‌شود فاتی حتی با وجود افت عملکردش در فصل جاری مورد توجه چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار دارد. از باشگاه‌های لیورپول، منچستریونایتد و تاتنهام به عنوان مهم‌ترین مقاصد احتمالی او نام برده شده است.

1800645منبع


کد خبر : 1894836 |
18 اسفند 1401 ساعت 17:20 |
3.6K بازدید |

1
دیدگاه

اما چند مصدومیت بد موقع باعث شد مسیر حرکت فاتی در سراشیبی قرار بگیرد. به خصوص در فصل جاری او به هیچ وجه نتوانسته انتظارها را برآورده کند و حتی از طرف هواداران بارسا با انتقاداتی گسترده و گاه تند مواجه بوده است.

1800310

بارسلونا در حال حاضر با بحران مالی دست و پنجه نرم می‌کند و امیدوار است امسال تابستان با خلوت کردن تیم بخشی از کمبودهای مالی خود را با فروش بازیکنان مازاد جبران کند. به همین خاطر از همین حالا مذاکرات مدیریت با کادر فنی آغاز شده تا فهرست بازیکنانی که ژاوی و دستیارانش چندان تمایلی به استفاده از آنها در فصل آینده ندارند مشخص شود.

به گزارش “ورزش سه”، آنسو فاتی، مهاجم جوان بارسلونا، در سالهای گذشته به عنوان یکی از پدیده‌های این باشگاه کاتالان مطرح بود و امید می‌رفت او بتواند در سالهای آینده به یکی از ستاره‌های بزرگ فوتبال دنیا تبدیل شود.

اسپورت می‌گوید نام آنسو فاتی در این فهرست مازاد به چشم می‌خورد. در گذشته مدیریت بارسا اعلام کرده بود مهاجم 20ساله خود را به هیچ عنوان با رقمی کمتر از 100 میلیون یورو نخواهد فروخت ولی شرایط فعلی او باعث شده این تصمیم مدیران تغییر کند. اسپورت مدعی است بارسا در تابستان آینده در صورت دریافت پیشنهادی کمتر از 100 میلیون یورو هم با فروش فاتی موافقت خواهد کرد.

روزنامه اسپانیایی اسپرت، چاپ کاتالونیا، در گزارشی مدعی شد شرایط دور از انتظار این مهاجم اسپانیایی مدیران باشگاه بارسلونا را هم تا حد زیادی از او ناامید کرده و باعث شده باشگاه تصمیم بگیرد تابستان آینده در صورت دریافت درخواست برای انتقال فاتی مبلغ مد نظرش را به مراتب پایین‌تر از آنچه پیشتر در نظر گرفته شده بود اعلام کند.